Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 214

 
 

 

 

 

Rozvrh

(ZS 2019/20)

 

Rozdělení učeben:

TL 102   TL 208   TL 408   D 315   D 409

 

Hodnocení ateliérů (tedy předmětu SZKA1 u 1. ročníku, AATK1 u 2. ročníku a AKTA1 u 3. ročníku) je vždy společné pro všechny ročníky a je mu proto vymezen v rozvrhu zvláštní čas, bude probíhat na chodbě před příslušnou učebnou.

 

ZÁŘÍ

20. září, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETN
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETN
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
21. září, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Franclová     PDGAK Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Franclová     PDGAK Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV1 Franclová     PPK Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV1 Franclová     PPK Perout     AKTA1
11.40 - 12:00 Hodnocení atelieru Hodnocení atelieru Hodnocení atelieru
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
přestávka      
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK

 

ŘÍJEN

4. října, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
17.20 - 18.05 Stuchlíková     UPSAK Perout     AATK1 Kouřilová     FOVVK
18.15 - 19.00 Stuchlíková     UPSAK Perout     AATK1 Kouřilová     FOVVK
5. října, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Pech     UPS
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Pech     UPS
9.45 - 10.10 Hodnocení hodnocení hodnocení
10.15 - 11.00 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Pech     UPS
11.10 - 11.55 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Perout     AKTA1
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
přestávka      
13.20 - 14.05 Pech     DUM1K Zeman     ZAM Perout     AKTA1
14.15 - 15.00 Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Zeman     VSSAK
15.05 - 15.50 Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Zeman     VSSAK

 

18. října, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     ETN
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     ETN
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Pech     TEKA
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Pech     TEKA
19. října, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.35 - 11:00 hodnocení hodnocení hodnocení
11.10 - 11.55 Mazehóová, Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Pech     UPS
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
přestávka      
13.20 - 14.05 Mazehóová, Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Pech     UPS
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Krninský     IAP1
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Krninský     IAP1

 

LISTOPAD

1. listopadu, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Franclová     PDGAK Kouřilová     APDDK
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Franclová     PDGAK Kouřilová     APDDK
17.20 - 18.05 Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Franclová     KINAK
18.15 - 19.00 Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Franclová     KINAK
2. listopadu, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
9.20 - 10.05 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
9.45 - 10.10 hodnocení hodnocení hodnocení
10.15 - 11.00 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Krninský     IAP1
11.10 - 11.55 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Krninský     IAP1
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
Přestávka      
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Krninský     ULPEK Zeman     VSSAK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Krninský     ULPEK Zeman     VSSAK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Krninský     ULPEK Zeman     VSSAK

 

15. listopadu, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DUM1K Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
16.25 - 17.10 Pech     DUM1K Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
17.20 - 18.05 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Perout     AKTA1
18.15 - 19.00 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Perout     AKTA1
16. listopadu, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
9.45 - 10.10 hodnocení hodnocení hodnocení
10.15 - 11.00 Mazehóová, Krninský     VAV1 Zeman     PUMA2 Pech     TEKA
11.10 - 11.55 Mazehóová, Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Pech     TEKA
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
Přestávka      
13.20 - 14.05 Pech     DUM1K Zeman     PSVV Franclová     KINAK
14.15 - 15.00 Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Franclová     KINAK
15.05 - 15.50 Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Franclová     KINAK

 

29. listopadu, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     APDDK
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     APDDK
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
30. listopadu, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Stuchlíková     UPSAK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
9.20 - 10.05 Stuchlíková     UPSAK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
9.45 - 10.10 hodnocení hodnocení hodnocení
10.15 - 11.00 Stuchlíková     UPSAK Zeman     ZAM Kouřilová     FOVVK
11.10 - 11.55 Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     FOVVK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
Přestávka      
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Kouřilová     FOVVK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Kouřilová     PPK Mazehóová     IAP1
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Kouřilová     PPK Mazehóová     IAP1

 

PROSINEC

13. prosince, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Franclová     DPTBK
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Franclová     DPTBK
17.20 - 18.05 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Krninský     IAP1
18.15 - 19.00 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Krninský     IAP1
14. prosince, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
10.15 - 11.00 Mazehóová, Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Kouřilová     APDDK
11.10 - 11.55 Mazehóová, Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Kouřilová     APDDK
11.40 - 12:00 hodnocení hodnocení hodnocení
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
Přestávka      
13.20 - 14.05 Pech     DUM1K Krninský     ULPEK Perout     AKTA1
14.15 - 15.00 Pech     DUM1K Krninský     ULPEK Perout     AKTA1
15.05 - 15.50 Pech     DUM1K Krninský     ULPEK Perout     AKTA1

 

LEDEN

10. ledna, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Pech     UPS
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Pech     TEKA
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Perout     AKTA1
11. ledna, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
11.10 - 11.55 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
přestávka      
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
13.45 - 14.05 hodnocení hodnocení hodnocení
14.15 - 15.00 Krninský     ATIA1 Zeman     ZAM Franclová     KINAK
15.05 - 15.50 Krninský     ATIA1 Zeman     ZAM Franclová     KINAK

 

24. ledna, pátek 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová, Krninský     VAV1 Franclová     PDGAK Kouřilová     FOVVK
16.25 - 17.10 Mazehóová, Krninský     VAV1 Franclová     PDGAK Kouřilová     FOVVK
17.20 - 18.05 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
18.15 - 19.00 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
25. ledna, sobota 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
10.15 - 11.00 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
11.10 - 11.55 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita
přestávka      
13.20 - 14.05 Mazehóová, Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
13.45 - 14.05 hodnocení hodnocení hodnocení
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

facebook