|
|
Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 222
|
|
|
|
Rozvrh
(ZS 2020/21)
Rozdělení učeben:
TL 102 |
|
TL 208 |
|
TL 408 |
|
D 315 |
|
D 409 |
Hodnocení ateliérů (tedy předmětu SZKA1 u 1. ročníku, AATK1 u 2. ročníku a AKTA1 u 3. ročníku) je vždy společné pro všechny ročníky a je mu proto
vymezen v rozvrhu zvláštní čas, hodnocení probíhá na chodbě před příslušnou učebnou.
ZÁŘÍ
18. září, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Pech DUM1K |
Kouřilová PPK |
Mazehóová IAP1 |
16.25 – 17.10 |
Pech DUM1K |
Kouřilová PPK |
Mazehóová IAP1 |
17.20 – 18.05 |
Perout SZKA1 |
Zeman ZAM |
Kouřilová ETN |
18.15 – 19.00 |
Perout SZKA1 |
Zeman ZAM |
Kouřilová FOVVK |
19. září, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Pech DUM1K |
Zeman PSVV |
Perout AKTA1 |
9.20 – 9.45 |
Pech DUM1K |
Zeman PSVV |
Perout AKTA1 |
10.15 – 10.35 |
Pech DUM1K |
Zeman PSVV |
Perout AKTA1 |
10.35 – 11:00 |
hodnocení atelieru |
hodnocení atelieru |
hodnocení atelieru |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová VAV1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Mazehóová VAV1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Pech UPS |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Pech UPS |
ŘÍJEN
2. října, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Komzáková UARTK |
Franclová PDGAK |
Mazehóová IAP1 |
16.25 – 17.10 |
Komzáková UARTK |
Franclová PDGAK |
Mazehóová IAP1 |
17.20 – 18.05 |
Komzáková UARTK |
Perout AATK1 |
Franclová KINAK |
18.15 – 19.00 |
Kronika PXE1K |
Kronika PXE2K |
Kronika PX3 |
3. října, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Perout SZKA1 |
Zeman PUMA2 |
Krninský IAP1 |
9.20 – 10.05 |
Perout SZKA1 |
Zeman PUMA2 |
Krninský IAP1 |
9.45 – 10.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
10.15 – 11.00 |
Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
11.10 – 11.55 |
Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Zeman VSSAK |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Zeman VSSAK |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Zeman VSSAK |
16. října, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová APDDK |
16.25 – 17.10 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová APDDK |
17.20 – 18.05 |
Komzáková UARTK |
Zeman PSVV |
Pech TEKA |
18.15 – 19.00 |
Komzáková UARTK |
Zeman PSVV |
Pech TEKA |
17. října, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
9.20 – 10.05 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
10.15 – 11.00 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Franclová KINAK |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová, Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Franclová KINAK |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Mazehóová, Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Franclová DPTBK |
13.45 – 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Franclová DPTBK |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Franclová DPTBK |
30. října, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Stuchlíková UPSAK |
Mazehóová PVP1 |
Kouřilová FOVVK |
16.25 – 17.10 |
Stuchlíková UPSAK |
Mazehóová PVP1 |
Kouřilová FOVVK |
17.20 – 18.05 |
Stuchlíková UPSAK |
Kouřilová PPK |
Krninský IAP1 |
18.15 – 19.00 |
Stuchlíková UPSAK |
Kouřilová PPK |
Krninský IAP1 |
31. října, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Pech DUM1K |
Franclová PDGAK |
Perout AKTA1 |
9.20 – 10.05 |
Pech DUM1K |
Franclová PDGAK |
Perout AKTA1 |
10.15 – 10:35 |
Pech DUM1K |
Franclová PDGAK |
Perout AKTA1 |
10.35 – 11:00 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Perout AATK1 |
Pech UPS |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
Přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Perout AATK1 |
Pech UPS |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Mazehóová IAP1 |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Mazehóová IAP1 |
LISTOPAD
13. listopadu, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová APDDK |
16.25 – 17.10 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová APDDK |
17.20 – 18.05 |
Komzáková UARTK |
Zeman PUMA2 |
Kouřilová APDDK |
18.15 – 19.00 |
Komzáková UARTK |
Zeman PUMA2 |
Kouřilová APDDK |
14. listopadu, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
9.20 – 10.05 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
10.15 – 11.00 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
11.10 – 11.40 |
Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
Přestávka |
|
|
|
13.20 – 13.45 |
Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
13.45 – 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Krninský ULPEK |
Pech TEKA |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Krninský ULPEK |
Pech TEKA |
27. listopadu, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Stuchlíková UPSAK |
Mazehóová PVP1 |
Krninský IAP1 |
16.25 – 17.10 |
Stuchlíková UPSAK |
Mazehóová PVP1 |
Krninský IAP1 |
17.20 – 18.05 |
Stuchlíková UPSAK |
Krninský ULPEK |
Kouřilová APDDK |
18.15 – 19.00 |
Stuchlíková UPSAK |
Krninský ULPEK |
Kouřilová APDDK |
28. listopadu, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Stuchlíková UPSAK |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
9.20 – 9.45 |
Stuchlíková UPSAK |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
10.15 – 11.00 |
Stuchlíková UPSAK |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
Přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
13.45 – 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Zeman PSVV |
Mazehóová IAP1 |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Zeman PSVV |
Mazehóová IAP1 |
PROSINEC
11. prosince, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Komzáková UARTK |
Mazehóová PVP1 |
Franclová KINAK |
16.25 – 17.10 |
Komzáková UARTK |
Mazehóová PVP1 |
Franclová KINAK |
17.20 – 18.05 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Franclová DPTBK |
18.15 – 19.00 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Franclová DPTBK |
12. prosince, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Pech DUM1K |
Krninský PVP1 |
Perout AKTA1 |
9.20 – 10.05 |
Pech DUM1K |
Krninský PVP1 |
Perout AKTA1 |
10.15 – 11.00 |
Mazehóová, Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Pech TEKA |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová, Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Pech TEKA |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
Přestávka |
|
|
|
13.20 – 13.45 |
Mazehóová, Krninský VAV1 |
Perout AATK1 |
Kouřilová FOVVK |
13.45 – 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Kouřilová FOVVK |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Kouřilová FOVVK |
LEDEN
8. ledna, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Pech DUM1K |
Franclová PPK |
Krninský IAP1 |
16.25 – 17.10 |
Pech DUM1K |
Franclová PPK |
Krninský IAP1 |
17.20 – 18.05 |
Krninský ATIA1 |
Zeman PUMA |
Franclová DPTBK |
18.15 – 19.00 |
Krninský ATIA1 |
Zeman PUMA |
Franclová KINAK |
9. ledna, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Krninský ATIA1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
9.20 – 10.05 |
Krninský ATIA1 |
Perout AATK1 |
Zeman VSSAK |
10.15 – 11.00 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
11.10 – 11.55 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Pech DUM1K |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
13.45 – 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Pech UPS |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Krninský PVP1 |
Pech UPS |
22. ledna, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 – 16.15 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová FOVVK |
16.25 – 17.10 |
Komzáková UARTK |
Krninský PVP1 |
Kouřilová ETN |
17.20 – 18.05 |
Komzáková UARTK |
Perout AATK1 |
Kouřilová ETN |
18.15 – 19.00 |
Komzáková UARTK |
Perout AATK1 |
Kouřilová ETN |
23. ledna, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 – 9.15 |
Perout SZKA1 |
Krninský ULPEK |
Zeman VSSAK |
9.20 – 10.05 |
Perout SZKA1 |
Krninský ULPEK |
Zeman VSSAK |
9.45 – 10.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
10.15 – 11.00 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Zeman PUMA2 |
Perout AKTA1 |
11.10 – 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
12.00 – 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 – 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA1 |
Zeman ZAM |
Perout AKTA1 |
14.15 – 15.00 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Krninský IAPK1 |
15.05 – 15.50 |
Perout SZKA1 |
Mazehóová PVP1 |
Krninský IAPK1 |
Formátovat stránku pro tisk
|
spolupracujeme s
|
|
|
|
|
|
|