VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA LS 2019–20 (KTS/VTVLS)
VTVLS – semestrální výuka:
Sportovní aktivita |
Den |
Čas |
Vyučující |
Místo |
Kapacita |
Poznámka |
|
|
|
|
|
|
|
Aerobik |
pondělí |
17.00-17.45 |
Kostohryzová |
H2 |
55 |
|
|
středa |
18.00-18.45 |
Drnková |
H2 |
55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Atletika |
čtvrtek |
09.00-09.45 |
Bahenský |
SO/ATL |
14 |
2. polovina semestru od 9.4. |
|
|
|
|
|
|
|
Badminton |
pondělí |
09.00-09.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
úterý |
09.00-09.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
19.00-19.45 |
Vančurová |
H2 |
10 |
|
|
|
20.00-20.45 |
Vančurová |
H2 |
10 |
|
|
středa |
09.00-09.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
čtvrtek |
11.00-11.45 |
Kursová |
H2 |
10 |
|
|
pátek |
09.00-09.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
10.00-10.45 |
Lundáková |
H2 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Basketbal |
středa |
11.00-11.45 |
Krajcigr |
H1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bodystyling |
úterý |
14.00-14.45 |
Fišerová |
H2 |
55 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Drnková |
H4 |
15 |
|
|
středa |
12.00-12.45 |
Landauerová |
H4 |
15 |
|
|
|
15.00-15.45 |
Fišerová |
H2 |
55 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Drnková |
H4 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosu |
pondělí |
15.00-15.45 |
Fišerová |
H3 |
12 |
Bosu core |
|
úterý |
15.00-15.45 |
Fišerová |
H2 |
15 |
Bosu cardio |
|
|
|
|
|
|
|
Florbal |
úterý |
10.00-10.45 |
Vobr |
H1 |
20 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
středa |
12.00-12.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
čtvrtek |
13.00-13.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gymnastika – sportovní základy |
čtvrtek |
18.30-19.15 |
Vandělíková |
GYMN |
45 |
Gymcentrum |
|
|
19.15-20.00 |
Vandělíková |
GYMN |
45 |
Gymcentrum |
|
|
|
|
|
|
|
Jóga |
pondělí |
09.00-09.45 |
Tenglová |
H3 |
20 |
|
|
|
12.00-12.45 |
Tenglová |
H4 |
12 |
|
|
úterý |
09.00-09.45 |
Tenglová |
H3 |
20 |
|
|
středa |
08.00-08.45 |
Malátová |
H4 |
12 |
|
|
|
10.00-10.45 |
Tenglová |
GYMN |
12 |
Gymcentrum |
|
|
15.00-15.45 |
Tenglová |
H3 |
20 |
|
|
čtvrtek |
09.00-09.45 |
Tenglová |
H3 |
20 |
|
|
|
12.00-12.45 |
Tenglová |
H4 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kondiční kruhový trénink |
úterý |
13.00-13.45 |
Mikolášková |
H5P/STH2 |
15 |
do 31.3. posilovna/od 7.4. stadion JU |
|
středa |
09.00-09.45 |
Mikolášková |
H5P/STH2 |
15 |
do 1.4. posilovna/od 8.4. stadion JU |
|
|
|
|
|
|
|
Kondiční trénink v posilovně |
pondělí |
15.00-15.45 |
Lundáková |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
úterý |
09.00-09.45 |
Havel |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
|
10.00-10.45 |
Havel |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
|
11.00-11.45 |
Havel |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
středa |
10.00-10.45 |
Lundáková |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
čtvrtek |
11.00-11.45 |
Lundáková |
H5P |
15 |
posilovna na KTVS |
|
|
|
|
|
|
|
Lezení I. |
pondělí |
18.00-18.45 |
Kordík |
H2 |
12 |
|
|
|
19.00-19.45 |
Kordík |
H2 |
12 |
|
|
|
20.00-20.45 |
Kordík |
H2 |
12 |
|
|
úterý |
11.30-12.15 |
Muráňová |
GYMN |
12 |
Gymcentrum |
|
|
12.15-13.00 |
Muráňová |
GYMN |
12 |
Gymcentrum |
|
|
|
|
|
|
|
Lezení II. |
úterý |
10.00-10.45 |
Muráňová |
GYMN |
12 |
Gymcentrum |
|
úterý |
10.45-11.30 |
Muráňová |
GYMN |
12 |
Gymcentrum |
|
|
|
|
|
|
|
Fotbal |
úterý |
12.00-12.45 |
Havel |
STH2 |
16 |
stadion JU |
|
|
13.00-13.45 |
Havel |
STH2 |
16 |
stadion JU |
|
|
14.00-14.45 |
Havel |
STH2 |
16 |
stadion JU |
|
|
|
|
|
|
|
Pilates |
pondělí |
11.00-11.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Fišerová |
H3 |
20 |
|
|
úterý |
11.00-11.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Hansová |
H4 |
15 |
overbally |
|
|
15.00-15.45 |
Hansová |
H4 |
15 |
overbally |
|
středa |
09.00-09.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
čtvrtek |
10.00-10.45 |
Fišerová |
H2 |
12 |
fitbally |
|
|
13.00-13.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Hansová |
H3 |
15 |
overbally |
|
|
15.00-15.45 |
Hansová |
H3 |
15 |
overbally |
|
|
|
|
|
|
|
Plavání |
pondělí |
12.00-12.45 |
Mikolášková |
BAZ |
12 |
bazén |
|
|
13.00-13.45 |
Mikolášková |
BAZ |
12 |
bazén |
|
úterý |
12.00-12.45 |
Vobr |
BAZ |
12 |
bazén |
|
|
13.00-13.45 |
Vobr |
BAZ |
12 |
bazén |
|
středa |
12.00-12.45 |
Krajcigr |
BAZ |
12 |
bazén |
|
|
13.00-13.45 |
Krajcigr |
BAZ |
12 |
bazén |
|
|
|
|
|
|
|
Power joga |
pondělí |
10.00-10.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
úterý |
12.00-12.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
19.00-19.45 |
Drnková |
H4 |
15 |
|
|
středa |
10.00-10.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
čtvrtek |
14.00-14.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
pátek |
09.00-09.45 |
Fišerová |
H4 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebeobrana |
pondělí |
11.00-11.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
MUŽI/ŽENY |
|
|
12.00-12.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
ŽENY |
|
úterý |
08.00-08.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
MUŽI/ŽENY |
|
|
10.00-10.45 |
Ardolf |
H3 |
14 |
MUŽI |
|
|
11.00-11.45 |
Ardolf |
H3 |
14 |
MUŽI/ŽENY |
|
|
12.00-12.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
ŽENY |
|
čtvrtek |
12.00-12.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
MUŽI/ŽENY |
|
pátek |
08.00-08.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
MUŽI/ŽENY |
|
|
|
|
|
|
|
Spinning |
pondělí |
17.00-17.45 |
Hinterholzová |
H2S |
13 |
|
|
|
18.00-18.45 |
Hinterholzová |
H2S |
13 |
|
|
úterý |
16.00-16.45 |
Modlitba |
H2S |
13 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Modlitba |
H2S |
13 |
|
|
|
18.00-18.45 |
Hinterholzová |
H2S |
13 |
|
|
|
19.00-19.45 |
Hinterholzová |
H2S |
13 |
|
|
středa |
16.00-16.45 |
Modlitba |
H2S |
13 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Modlitba |
H2S |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Step aerobik |
úterý |
16.00-16.45 |
Drnková |
H2 |
28 |
|
|
středa |
14.00-14.45 |
Fišerová |
H2 |
28 |
|
|
|
16.00-16.45 |
Drnková |
H2 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stolní tenis |
pondělí |
13.00-13.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
|
14.00-14.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
|
16.00-16.45 |
Duspiva |
H1ST |
10 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Duspiva |
H1ST |
10 |
|
|
úterý |
8.00-8.45 |
Peterka |
H1ST |
10 |
|
|
|
8.45-9.30 |
Peterka |
H1ST |
10 |
|
|
|
9.30-10.15 |
Peterka |
H1ST |
10 |
|
|
|
10.15-11.00 |
Peterka |
H1ST |
10 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
středa |
16.00-16.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
|
19.00-19.45 |
Peterka |
H1ST |
10 |
|
|
čtvrtek |
10.00-10.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Tenglová |
H1ST |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tai-chi-chuan a shiatsu |
pondělí |
13.00-13.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
|
|
úterý |
13.00-13.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
|
|
středa |
13.00-13.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
|
|
čtvrtek |
13.00-13.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
|
|
|
17.00-17.45 |
Michalov |
H3 |
14 |
|
Tenis |
pondělí |
09.00-10.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 6.4. |
|
|
14.00-15.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 6.4. |
|
úterý |
09.00-10.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 7.4. |
|
|
14.00-15.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 7.4. |
|
středa |
09.00-10.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 8.4. |
|
|
16.00-17.30 |
Lundáková |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 8.4. |
|
čtvrtek |
10.00-11.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 8.4. |
|
|
14.00-15.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 8.4. |
|
pátek |
09.00-10.30 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 17.4. |
|
|
10.30-12.00 |
Michalov |
STTENI |
12 |
kurty JU 2. pol. semestru od 17.4. |
|
|
|
|
|
|
|
Volejbal |
pondělí |
12.00-12.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
13.00-13.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
úterý |
11.00-11.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
15.00-15.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
středa |
14.00-14.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
15.00-15.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
čtvrtek |
14.00-14.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
15.00-15.45 |
Lundáková |
H1 |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zumba |
pondělí |
16.00-16.45 |
Drnková |
H2 |
55 |
|
|
úterý |
18.00-18.45 |
Drnková |
H2 |
55 |
|
|
středa |
17.00-17.45 |
Gruntorád |
H2 |
55 |
|
VTVLS pouze pro obor TV:
Sportovní aktivita |
Den |
Čas |
Vyučující |
Místo |
Kapacita |
Poznámka |
|
|
|
|
|
|
|
Gymnastika |
pondělí |
18.30-20.00 |
Bago Imbrová |
GYMN |
70 |
Gymcentrum |
|
|
|
|
|
|
|
Licence trenéra fotbalu |
úterý |
14.30-15.15 |
Schuster |
KTV4 |
30 |
Licence „C“ |
VTVLS – kurzovní výuka:
Kurz |
Termín |
Vedoucí kurzu |
Kapacita |
Místo |
|
|
|
|
|
Vodní turistika 1 |
1.6.-5.6.2020 |
Vobr |
10 |
Rakousko – Salza+Steyer |
Vodní turistika 2 |
15.6.-19.6.2020 |
Vobr |
10 |
Rakousko – Salza+Steyer |
Wellness kurz |
4.9.-12.9.2020 |
Malátová |
44 |
Chorvatsko – Lanterna (aerobik, bodystyling, jóga, powerjóga, pilates) |
Letní výcvikový kurz vodní turistiky |
24.8.-28.8.2020 |
Mikolášková |
15 |
Vltava |
Beach games |
17.8.-21.8.2020 |
Krajcigr |
25 |
České Budějovice |
Formátovat stránku pro tisk
[ Katedra tělesné výchovy a sportu ]
[ Další katedry PF JU ]
[ Jihočeská univerzita ]
[ Pedagogická fakulta ]
© 2015–2024 KTS PF JU správa webu: Martin Toman
|