Pedagogická fakulta – homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

Katedra tělesné výchovy a sportu

Aktuality (nástěnka)

O katedře

Informace pro uchazeče

Podpora sportovců s vysokou výkonností

Informace pro studenty

Studijní opory

Volitelná tělesná výchova

Kvalifikační práce, portfolio studenta, SZZ

Věda a výzkum, publikace

 

Další katedry PF JU

 

VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA

LETNÍ SEMESTR 2020/2021 (KTS/VTVLS)

 

Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG

 

VTV – LS 2020/2021 – online lekce

 

AEROBIK
pondělí 16.00-16.45 Kostohryzová H2  
středa 18.00-18.45 Drnková H2  
 
ATLETIKA
pondělí 08.00-09.30 Bahenský SO/ATL 2. polovina semestru
čtvrtek 10.00-11.30 Bahenský SO/ATL 2. polovina semestru
 
BADMINTON
pondělí 11.30-12.15 Lundáková H2  
  12.15-13.00 Lundáková H2  
úterý 09.00-09.45 Lundáková H2  
  13.00-13.45 Lundáková H2  
  19.00-19.45 Vančurová H2  
  20.00-20.45 Vančurová H2  
čtvrtek 10.00-10.45 Lundáková H2  
 
BASKETBAL
pondělí 13.00-13.45 Krajcigr H1  
 
BODYSTYLING
pondělí 17.00-17.45 Sivá H4  
úterý 14.00-14.45 Fišerová H2  
  17.00-17.45 Sivá H4  
  19.00-19.45 Drnková H4  
středa 17.00-17.45 Gruntorád H4  
 
BOSU
úterý 15.00-15.45 Fišerová H2 Bosu/Velké míče
čtvrtek 14.00-14.45 Fišerová H2 Bosu/Velké míče
 
FLORBALL
úterý 14.00-14.45 Lundáková H1  
  15.00-15.45 Lundáková H1  
 
GYMNASTIKA
čtvrtek 18.30-19.15 Vandělíková Gymcentrum  
  19.15-20.00 Vandělíková Gymcentrum  
 
JÓGA
pondělí 09.00-09.45 Tenglová H3  
  13.00-13.45 Tenglová H4  
úterý 09.00-09.45 Tenglová H3  
  13.00-13.45 Tenglová H4  
čtvrtek 09.00-09.45 Tenglová Gymcentrum  
  12.00-12.45 Tenglová H4  
 
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ
pondělí 13.00-13.45 Lundáková H5P Posilovna KTS
středa 10.00-10.45 Lundáková H5P Posilovna KTS
  11.00-11.45 Marko H5P Posilovna KTS
 
LEZENÍ
pondělí 15.00-15.45 Kuboušek H2  
  18.00-18.45 Kordík H2  
  19.00-19.45 Kordík H2  
  20.00-20.45 Kordík H2 pokročilí
 
FOTBAL
pondělí 09.00-09.45 Michalov STH2 Malá kopaná/nohejbal
úterý 16.00-16.45 Štumbauer Petr STH3  
středa 15.00-15.45 Michalov STH2 Malá kopaná/nohejbal
středa 16.00-16.45 Štumbauer Petr STH3  
 
PILATES
pondělí 11.00-11.45 Fišerová H4  
  18.00-18.45 Sivá H4  
úterý 10.00-10.45 Fišerová H3  
  14.00-14.45 Hansová H3 Overbally
  18.00-18.45 Sivá H4  
středa 09.00-09.45 Fišerová H4  
  14.00-14.45 Hansová H4 Overbally
  15.00-15.45 Hansová H4 Overbally
pátek 09.00-09.45 Fišerová H4  
 
PLAVÁNÍ
pondělí 12.00-12.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
úterý 12.00-12.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
středa 12.00-12.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
 
POWERJÓGA
pondělí 10.00-10.45 Fišerová H4  
úterý 11.00-11.45 Fišerová H3  
  20.00-20.45 Drnková H4  
středa 09.00-09.45 Fišerová H4  
  20.00-20.45 Drnková H4  
čtvrtek 11.00-11.45 Fišerová H4  
pátek 08.00-08.45 Fišerová H4  
 
SEBEOBRANA
pondělí 12.00-12.45 Michalov H3  
úterý 12.00-12.45 Michalov H3  
čtvrtek 12.00-12.45 Michalov H3  
pátek 08.00-08.45 Michalov H3  
 
SPINNING
pondělí 17.00-17.45 Hinterholzová H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
úterý 16.00-16.45 Modlitba H2S  
  17.00-17.45 Modlitba H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
  19.00-19.45 Hinterholzová H2S  
středa 16.00-16.45 Modlitba H2S  
  17.00-17.45 Modlitba H2S  
 
STOLNÍ TENIS
pondělí 14.00-14.45 Tenglová H1ST  
úterý 14.00-14.45 Tenglová H1ST  
  14.45-15.30 Peterka H1ST  
  15.30-16.15 Peterka H1ST  
  16.15-17.00 Peterka H1ST  
čtvrtek 13.00-13.45 Tenglová H1ST  
  14.00-14.45 Tenglová H1ST  
 
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU
pondělí 13.00-13.45 Michalov H3  
úterý 13.00-13.45 Michalov H3  
čtvrtek 13.00-13.45 Michalov H3  
 
TENIS
pondělí 10.00-11.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
  14.00-15.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
úterý 10.00-11.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
  14.00-15.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
čtvrtek 10.00-11.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
  14.00-15.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
pátek 09.00-10.30 Michalov STTENI 2. polovina semestru
 
VOLEJBAL
úterý 10.00-10.45 Lundáková H1  
  11.00-11.45 Lundáková H1  
středa 12.00-12.45 Lundáková H1  
  13.00-13.45 Lundáková H1  
čtvrtek 14.00-14.45 Lundáková H1  
  15.00-15.45 Lundáková H1  
 
ZUMBA
úterý 18.00-18.45 Drnková H2  
středa 19.00-19.45 Drnková H2  

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015–2021 KTS PF JU       správa webu: Martin Toman