Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG
VTV – LS 2020/2021 – online lekce
AEROBIK | ||||
pondělí | 16.00-16.45 | Kostohryzová | H2 | |
středa | 18.00-18.45 | Drnková | H2 | |
ATLETIKA | ||||
pondělí | 08.00-09.30 | Bahenský | SO/ATL | 2. polovina semestru |
čtvrtek | 10.00-11.30 | Bahenský | SO/ATL | 2. polovina semestru |
BADMINTON | ||||
pondělí | 11.30-12.15 | Lundáková | H2 | |
12.15-13.00 | Lundáková | H2 | ||
úterý | 09.00-09.45 | Lundáková | H2 | |
13.00-13.45 | Lundáková | H2 | ||
19.00-19.45 | Vančurová | H2 | ||
20.00-20.45 | Vančurová | H2 | ||
čtvrtek | 10.00-10.45 | Lundáková | H2 | |
BASKETBAL | ||||
pondělí | 13.00-13.45 | Krajcigr | H1 | |
BODYSTYLING | ||||
pondělí | 17.00-17.45 | Sivá | H4 | |
úterý | 14.00-14.45 | Fišerová | H2 | |
17.00-17.45 | Sivá | H4 | ||
19.00-19.45 | Drnková | H4 | ||
středa | 17.00-17.45 | Gruntorád | H4 | |
BOSU | ||||
úterý | 15.00-15.45 | Fišerová | H2 | Bosu/Velké míče |
čtvrtek | 14.00-14.45 | Fišerová | H2 | Bosu/Velké míče |
FLORBALL | ||||
úterý | 14.00-14.45 | Lundáková | H1 | |
15.00-15.45 | Lundáková | H1 | ||
GYMNASTIKA | ||||
čtvrtek | 18.30-19.15 | Vandělíková | Gymcentrum | |
19.15-20.00 | Vandělíková | Gymcentrum | ||
JÓGA | ||||
pondělí | 09.00-09.45 | Tenglová | H3 | |
13.00-13.45 | Tenglová | H4 | ||
úterý | 09.00-09.45 | Tenglová | H3 | |
13.00-13.45 | Tenglová | H4 | ||
čtvrtek | 09.00-09.45 | Tenglová | Gymcentrum | |
12.00-12.45 | Tenglová | H4 | ||
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ | ||||
pondělí | 13.00-13.45 | Lundáková | H5P | Posilovna KTS |
středa | 10.00-10.45 | Lundáková | H5P | Posilovna KTS |
11.00-11.45 | Marko | H5P | Posilovna KTS | |
LEZENÍ | ||||
pondělí | 15.00-15.45 | Kuboušek | H2 | |
18.00-18.45 | Kordík | H2 | ||
19.00-19.45 | Kordík | H2 | ||
20.00-20.45 | Kordík | H2 | pokročilí | |
FOTBAL | ||||
pondělí | 09.00-09.45 | Michalov | STH2 | Malá kopaná/nohejbal |
úterý | 16.00-16.45 | Štumbauer Petr | STH3 | |
středa | 15.00-15.45 | Michalov | STH2 | Malá kopaná/nohejbal |
středa | 16.00-16.45 | Štumbauer Petr | STH3 | |
PILATES | ||||
pondělí | 11.00-11.45 | Fišerová | H4 | |
18.00-18.45 | Sivá | H4 | ||
úterý | 10.00-10.45 | Fišerová | H3 | |
14.00-14.45 | Hansová | H3 | Overbally | |
18.00-18.45 | Sivá | H4 | ||
středa | 09.00-09.45 | Fišerová | H4 | |
14.00-14.45 | Hansová | H4 | Overbally | |
15.00-15.45 | Hansová | H4 | Overbally | |
pátek | 09.00-09.45 | Fišerová | H4 | |
PLAVÁNÍ | ||||
pondělí | 12.00-12.45 | Landauerová | BAZ | Plavecký stadion ČB |
úterý | 12.00-12.45 | Landauerová | BAZ | Plavecký stadion ČB |
13.00-13.45 | Landauerová | BAZ | Plavecký stadion ČB | |
středa | 12.00-12.45 | Landauerová | BAZ | Plavecký stadion ČB |
13.00-13.45 | Landauerová | BAZ | Plavecký stadion ČB | |
POWERJÓGA | ||||
pondělí | 10.00-10.45 | Fišerová | H4 | |
úterý | 11.00-11.45 | Fišerová | H3 | |
20.00-20.45 | Drnková | H4 | ||
středa | 09.00-09.45 | Fišerová | H4 | |
20.00-20.45 | Drnková | H4 | ||
čtvrtek | 11.00-11.45 | Fišerová | H4 | |
pátek | 08.00-08.45 | Fišerová | H4 | |
SEBEOBRANA | ||||
pondělí | 12.00-12.45 | Michalov | H3 | |
úterý | 12.00-12.45 | Michalov | H3 | |
čtvrtek | 12.00-12.45 | Michalov | H3 | |
pátek | 08.00-08.45 | Michalov | H3 | |
SPINNING | ||||
pondělí | 17.00-17.45 | Hinterholzová | H2S | |
18.00-18.45 | Hinterholzová | H2S | ||
úterý | 16.00-16.45 | Modlitba | H2S | |
17.00-17.45 | Modlitba | H2S | ||
18.00-18.45 | Hinterholzová | H2S | ||
19.00-19.45 | Hinterholzová | H2S | ||
středa | 16.00-16.45 | Modlitba | H2S | |
17.00-17.45 | Modlitba | H2S | ||
STOLNÍ TENIS | ||||
pondělí | 14.00-14.45 | Tenglová | H1ST | |
úterý | 14.00-14.45 | Tenglová | H1ST | |
14.45-15.30 | Peterka | H1ST | ||
15.30-16.15 | Peterka | H1ST | ||
16.15-17.00 | Peterka | H1ST | ||
čtvrtek | 13.00-13.45 | Tenglová | H1ST | |
14.00-14.45 | Tenglová | H1ST | ||
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU | ||||
pondělí | 13.00-13.45 | Michalov | H3 | |
úterý | 13.00-13.45 | Michalov | H3 | |
čtvrtek | 13.00-13.45 | Michalov | H3 | |
TENIS | ||||
pondělí | 10.00-11.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru |
14.00-15.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru | |
úterý | 10.00-11.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru |
14.00-15.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru | |
čtvrtek | 10.00-11.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru |
14.00-15.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru | |
pátek | 09.00-10.30 | Michalov | STTENI | 2. polovina semestru |
VOLEJBAL | ||||
úterý | 10.00-10.45 | Lundáková | H1 | |
11.00-11.45 | Lundáková | H1 | ||
středa | 12.00-12.45 | Lundáková | H1 | |
13.00-13.45 | Lundáková | H1 | ||
čtvrtek | 14.00-14.45 | Lundáková | H1 | |
15.00-15.45 | Lundáková | H1 | ||
ZUMBA | ||||
úterý | 18.00-18.45 | Drnková | H2 | |
středa | 19.00-19.45 | Drnková | H2 |