Pedagogická fakulta - homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

Katedra tělesné výchovy a sportu

Aktuality (nástěnka)

O katedře

Informace pro uchazeče

Informace pro studenty

Volitelná tělesná výchova

Kvalifikační práce, portfolio studenta, SZZ

Věda a výzkum, publikace

 

Další katedry PF JU

 

VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA

ZIMNÍ SEMESTR 2020/2021 (KTS/VTVZS)

 

Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG

 

AEROBIK
pondělí 16.00-16.45 Kostohryzová H2  
středa 18.00-18.45 Drnková H2  
 
ATLETIKA
pondělí 12.00-13.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
  14.00-15.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
úterý 08.00-09.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
  14.00-15.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
středa 12.00-13.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
 
BADMINTON
pondělí 10.00-10.45 Lundáková H2  
úterý 09.00-09.45 Lundáková H2  
  19.00-19.45 Vančurová H2  
  20.00-20.45 Vančurová H2  
čtvrtek 13.00-13.45 Lundáková H2  
 
BASKETBAL
pondělí 15.00-15.45 Krajcigr H1  
úterý 15.00-15.45 Krajcigr H1  
 
BODYSTYLING
úterý 19.00-19.45 Drnková H4  
středa 14.00-14.45 Fišerová H2 Body-step
  17.00-17.45 Gruntorád H4  
 
BOSU
středa 09.00-09.45 Fišerová H3 Core/Cardio
  15.00-15.45 Fišerová H3 Core/Cardio
 
FLORBALL
čtvrtek 08.00-08.45 Lundáková H1  
 
GYMNASTIKA
čtvrtek 18.30-19.15 Vandělíková Gymcentrum  
  19.15-20.00 Vandělíková Gymcentrum  
 
JÓGA
pondělí 10.00-10.45 Tenglová H4  
  13.00-13.45 Tenglová H4  
úterý 09.00-09.45 Tenglová H3  
  13.00-13.45 Tenglová H3  
středa 10.00-10.45 Tenglová H3  
  13.00-13.45 Tenglová H3  
čtvrtek 10.00-10.45 Tenglová H4  
 
KONDIČNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK
středa 09.00-09.45 Mikolášková H5P Posilovna KTS
čtvrtek 13.00-13.45 Mikolášková H5P Posilovna KTS
 
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ
pondělí 09.00-09.45 Lundáková H5P Posilovna KTS
úterý 08.00-08.45 Krajcigr H5P Posilovna KTS
  09.00-09.45 Krajcigr H5P Posilovna KTS
  11.00-11.45 Havel H5P Posilovna KTS
  12.00-12.45 Havel H5P Posilovna KTS
středa 10.00-10.45 Krajcigr H5P Posilovna KTS
  12.00-12.45 Lundáková H5P Posilovna KTS
 
LEZENÍ
pondělí 18.00-18.45 Kordík H2  
  19.00-19.45 Kordík H2  
  20.00-20.45 Kordík H2  
úterý 10.00-10.45 Kuboušek H2  
 
FOTBAL
čtvrtek 16.00-16.45 Michalov STH2 Malá kopaná/nohejbal
 
PILATES
pondělí 15.00-15.45 Fišerová H2 Velké míče (fitbally)
úterý 10.00-10.45 Fišerová H4  
  14.00-14.45 Hansová H4 Overbally
  15.00-15.45 Hansová H4 Overbally
čtvrtek 14.00-14.45 Hansová H4 Overbally
  15.00-15.45 Hansová H4 Overbally
 
PLAVÁNÍ
pondělí 12.00-12.45 Vobr BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Vobr BAZ Plavecký stadion ČB
úterý 12.00-12.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Krajcigr BAZ Plavecký stadion ČB
středa 12.00-12.45 Landauerová BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Krajcigr BAZ Plavecký stadion ČB
 
POWERJÓGA
pondělí 14.00-14.45 Fišerová H4  
úterý 09.00-09.45 Fišerová H4  
  20.00-20.45 Drnková H4  
středa 10.00-10.45 Fišerová H4  
  20.00-20.45 Drnková H4  
pátek 09.00-09.45 Fišerová H4 Powerjoga/pilates
 
SEBEOBRANA
pondělí 12.00-12.45 Michalov H3  
úterý 12.00-12.45 Michalov H3  
čtvrtek 13.00-13.45 Michalov H3  
pátek 09.00-09.45 Michalov H3  
 
SPINNING
pondělí 17.00-17.45 Hinterholzová H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
úterý 16.00-16.45 Modlitba H2S  
  17.00-17.45 Modlitba H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
  19.00-19.45 Hinterholzová H2S  
středa 11.00-11.45 Schuster H2S  
  16.00-16.45 Modlitba H2S  
  17.00-17.45 Modlitba H2S  
 
STOLNÍ TENIS
pondělí 09.00-09.45 Tenglová H1ST  
  15.00-15.45 Tenglová H1ST  
úterý 10.00-10.45 Tenglová H1ST  
  15.15-16.00 Peterka H1ST  
  16.00-16.45 Peterka H1ST  
  16.45-17.30 Peterka H1ST  
středa 12.00-12.45 Tenglová H1ST  
čtvrtek 13.00-13.45 Tenglová H1ST  
 
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU
pondělí 13.00-13.45 Michalov H3  
středa 09.00-09.45 Michalov H4  
čtvrtek 17.00-17.45 Michalov H3  
 
TENIS
pondělí 10.00-11.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
úterý 15.00-16.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
středa 15.00-16.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
čtvrtek 10.00-11.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
  14.00-15.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
pátek 10.00-11.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
 
VOLEJBAL
pondělí 12.00-12.45 Lundáková H1  
úterý 12.00-12.45 Lundáková H1  
  13.00-13.45 Lundáková H1  
čtvrtek 12.00-12.45 Lundáková H1  
  13.00-13.45 Lundáková H1  
 
ZDRAVOTNÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA
pondělí 10.00-10.45 Fišerová H3  
 
ZUMBA
úterý 18.00-18.45 Drnková H2  
středa 19.00-19.45 Drnková H2  

 

VTV pouze pro obor TV

GYMNASTIKA (KTS/VSGBS)
pondělí 18.30-20.00 Bago, Imbrová Gymcentrum  
 
ATLETIKA (KTS/ATLV)
pondělí 14.00-15.30 Bahenský SO/ATL  
 
LICENCE TRENÉRA FOTBALU 2 (KTS/LTKB2)
úterý 12.00-12.45 Schuster KTV1/STH2 Spojí s KTS/7LF

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015–2020 KTS PF JU       správa webu: Martin Toman