Pedagogická fakulta – homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

Katedra tělesné výchovy a sportu

Aktuality (nástěnka)

O katedře

Informace pro uchazeče

Podpora sportovců s vysokou výkonností

Informace pro studenty

Studijní opory

Celoživotní vzdělávání

Volitelná tělesná výchova

Kvalifikační práce, portfolio studenta, SZZ

Věda a výzkum, publikace

 

Další katedry PF JU

 

VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA

ZIMNÍ SEMESTR 2022/2023 (KTS/VTVZS)

 

Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG

 

AEROBIK
středa 18.00-18.45 Drnková H2  
 
AIKIDO
úterý 17.00-17.45 Michalov H3  
 
ATLETIKA
pondělí 12.00-13.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
úterý 08.00-09.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
středa 08.00-09.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
čtvrtek 13.00-14.30 Bahenský SO/ATL 1. polovina semestru
 
BADMINTON
pondělí 12.00-12.45 Lundáková H2  
úterý 10.00-10.45 Lundáková H2  
  19.00-19.45 Vančurová H2  
  20.00-20.45 Vančurová H2  
čtvrtek 09.00-09.45 Lundáková H2  
 
BĚŽECKÝ SPECIÁL (diagnostika, rozbor a trénink běžecké techniky)
úterý 10.00-10.45 Veithová H3 / stadion / Stromovka  
  12.00-12.45 Veithová H3 / stadion / Stromovka  
 
BODYSTYLING
pondělí 14.15-15.00 Karvánková H4 TABATA
  16.00-16.45 Sivá H4  
úterý 19.00-19.45 Drnková H4  
středa 17.00-17.45 Gruntorád H4  
 
FLORBALL
středa 12.00-12.45 Tlustý H1  
čtvrtek 10.00-10.45 Tlustý H1  
 
GYMNASTIKA
čtvrtek 18.30-19.15 Bezruk Gymcentrum  
  19.15-20.00 Bezruk Gymcentrum  
 
JÓGA
pondělí 13.00-13.45 Tenglová H3  
úterý 13.00-13.45 Tenglová H3  
  14.00-14.45 Tenglová H3  
středa 08.00-08.45 Malátová H4 Hathajóga
  11.00-11.45 Tenglová H3  
čtvrtek 10.00-10.45 Tenglová H3  
  11.00-11.45 Tenglová H3  
 
KARATE
úterý 11.00-11.45 Veithová H3  
 
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ
pondělí 08.00-08.45 Marko H5P Posilovna KTS
  09.00-09.45 Marko H5P Posilovna KTS
  10.00-10.45 Vaněk H5P Posilovna KTS
  11.00-11.45 Vaněk H5P Posilovna KTS
úterý 10.00-10.45 Marko H5P Posilovna KTS
  11.00-11.45 Kukačka H5P Posilovna KTS
  11.45-12.30 Kukačka H5P Posilovna KTS
  13.00-13.45 Kukačka H5P Posilovna KTS
středa 09.00-09.45 Kukačka H5P Posilovna KTS
  09.45-10.30 Kukačka H5P Posilovna KTS
  11.00-11.45 Kukačka H5P Posilovna KTS
 
FYZIO FITNESS
pondělí 12.00-12.45 Veithová H5P Posilovna KTS
  13.00-13.45 Veithová H5P Posilovna KTS
středa 08.00-08.45 Veithová H5P Posilovna KTS
 
LEZENÍ
pondělí 09.00-09.45 Kuboušek H2 Lezecká stěna KTS
  19.00-19.45 Kuboušek H2 Lezecká stěna KTS
  20.00-20.45 Kuboušek H2 Lezecká stěna KTS
 
NETRADIČNÍ HRY
pondělí 16.00-16.45 Váňa H1  
úterý 10.00-10.45 Váňa H1  
středa 11.00-11.45 Váňa H1  
 
PILATES
úterý 14.00-14.45 Hansová H4 Overbally
  15.00-15.45 Hansová H4 Overbally
středa 14.00-14.45 Hansová H4 Overbally
  15.00-15.45 Hansová H4 Overbally
 
PLAVÁNÍ
úterý 12.00-12.45 Marko BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Marko BAZ Plavecký stadion ČB
středa 12.00-12.45 Váňa BAZ Plavecký stadion ČB
  13.00-13.45 Váňa BAZ Plavecký stadion ČB
 
POWERJÓGA
pondělí 12.00-12.45 Fišerová H4  
  14.00-14.45 Fišerová H2  
úterý 20.00-20.45 Drnková H4  
středa 10.00-10.45 Fišerová H2  
  15.00-15.45 Fišerová H2  
  20.00-20.45 Drnková H2  
pátek 10.00-10.45 Fišerová H4  
 
SEBEOBRANA
pondělí 10.00-10.45 Michalov H3  
úterý 12.00-12.45 Michalov H3  
středa 08.00-08.45 Michalov H3  
  16.00-16.45 Michalov H3  
čtvrtek 08.00-08.45 Michalov H3  
  12.00-12.45 Michalov H3  
pátek 08.00-08.45 Michalov H3  
 
SPINNING
pondělí 09.00-09.45 Krejčová H2S  
  10.00-10.45 Krejčová H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
úterý 18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
středa 09.30-10.15 Rychlá H2S  
  16.00-16.45 Modlitba H2S  
  17.00-17.45 Modlitba H2S  
čtvrtek 10.00-10.45 Rychlá H2S  
  18.00-18.45 Hinterholzová H2S  
 
STOLNÍ TENIS
pondělí 12.00-12.45 Tenglová H1ST  
úterý 10.00-10.45 Tenglová H1ST  
středa 11.00-11.45 Tenglová H1ST  
čtvrtek 12.00-12.45 Tenglová H1ST  
  13.00-13.45 Tenglová H1ST  
 
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU
pondělí 09.00-09.45 Michalov H3  
úterý 09.00-09.45 Michalov H3  
středa 17.00-17.45 Michalov H3  
čtvrtek 09.00-09.45 Michalov H3  
 
TENIS
pondělí 13.30-15.00 Michalov STTENI 1. polovina semestru
úterý 13.30-15.00 Michalov STTENI 1. polovina semestru
středa 10.00-10.45 Michalov STTENI + H1 celý semestr
  13.30-15.00 Michalov STTENI 1. polovina semestru
čtvrtek 11.00-11.45 Michalov STTENI + H1 celý semestr
  13.30-15.00 Michalov STTENI 1. polovina semestru
pátek 09.00-10.30 Michalov STTENI 1. polovina semestru
 
VOLEJBAL
úterý 13.00-13.45 Lundáková H1  
  14.00-14.45 Lundáková H1  
středa 14.00-14.45 Lundáková H1  
  15.00-15.45 Lundáková H1  
 
ZUMBA
úterý 18.00-18.45 Drnková H2  
středa 19.00-19.45 Drnková H2  

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015–2022 KTS PF JU       správa webu: Martin Toman