Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG
AEROBIK | ||||
středa | 18.00-18.45 | Drnková | H2 | |
AIKIDO | ||||
úterý | 17.00-17.45 | Michalov | H3 | |
ATLETIKA | ||||
pondělí | 12.00-13.30 | Bahenský | SO/ATL | 1. polovina semestru |
úterý | 08.00-09.30 | Bahenský | SO/ATL | 1. polovina semestru |
středa | 08.00-09.30 | Bahenský | SO/ATL | 1. polovina semestru |
čtvrtek | 13.00-14.30 | Bahenský | SO/ATL | 1. polovina semestru |
BADMINTON | ||||
pondělí | 12.00-12.45 | Lundáková | H2 | |
úterý | 10.00-10.45 | Lundáková | H2 | |
19.00-19.45 | Vančurová | H2 | ||
20.00-20.45 | Vančurová | H2 | ||
čtvrtek | 09.00-09.45 | Lundáková | H2 | |
BODYSTYLING | ||||
pondělí | 14.15-15.00 | Karvánková | H4 | TABATA |
16.00-16.45 | Sivá | H4 | ||
úterý | 19.00-19.45 | Drnková | H4 | |
středa | 17.00-17.45 | Gruntorád | H4 | |
FLORBALL | ||||
středa | 12.00-12.45 | Tlustý | H1 | |
čtvrtek | 10.00-10.45 | Tlustý | H1 | |
GYMNASTIKA | ||||
čtvrtek | 18.30-19.15 | Bezruk | Gymcentrum | |
19.15-20.00 | Bezruk | Gymcentrum | ||
JÓGA | ||||
pondělí | 13.00-13.45 | Tenglová | H3 | |
úterý | 13.00-13.45 | Tenglová | H3 | |
14.00-14.45 | Tenglová | H3 | ||
středa | 08.00-08.45 | Malátová | H4 | Hathajóga |
11.00-11.45 | Tenglová | H3 | ||
čtvrtek | 10.00-10.45 | Tenglová | H3 | |
11.00-11.45 | Tenglová | H3 | ||
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ | ||||
pondělí | 08.00-08.45 | Marko | H5P | Posilovna KTS |
09.00-09.45 | Marko | H5P | Posilovna KTS | |
10.00-10.45 | Vaněk | H5P | Posilovna KTS | |
11.00-11.45 | Vaněk | H5P | Posilovna KTS | |
úterý | 10.00-10.45 | Marko | H5P | Posilovna KTS |
11.00-11.45 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS | |
11.45-12.30 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS | |
13.00-13.45 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS | |
středa | 09.00-09.45 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS |
09.45-10.30 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS | |
11.00-11.45 | Kukačka | H5P | Posilovna KTS | |
LEZENÍ | ||||
pondělí | 09.00-09.45 | Kuboušek | H2 | Lezecká stěna KTS |
19.00-19.45 | Kuboušek | H2 | Lezecká stěna KTS | |
20.00-20.45 | Kuboušek | H2 | Lezecká stěna KTS | |
NETRADIČNÍ HRY | ||||
pondělí | 16.00-16.45 | Váňa | H1 | |
úterý | 10.00-10.45 | Váňa | H1 | |
středa | 11.00-11.45 | Váňa | H1 | |
PILATES | ||||
úterý | 14.00-14.45 | Hansová | H4 | Overbally |
15.00-15.45 | Hansová | H4 | Overbally | |
středa | 14.00-14.45 | Hansová | H4 | Overbally |
15.00-15.45 | Hansová | H4 | Overbally | |
PLAVÁNÍ | ||||
úterý | 12.00-12.45 | Marko | BAZ | Plavecký stadion ČB |
13.00-13.45 | Marko | BAZ | Plavecký stadion ČB | |
středa | 12.00-12.45 | Váňa | BAZ | Plavecký stadion ČB |
13.00-13.45 | Váňa | BAZ | Plavecký stadion ČB | |
POWERJÓGA | ||||
pondělí | 12.00-12.45 | Fišerová | H4 | |
14.00-14.45 | Fišerová | H2 | ||
úterý | 20.00-20.45 | Drnková | H4 | |
středa | 10.00-10.45 | Fišerová | H2 | |
15.00-15.45 | Fišerová | H2 | ||
20.00-20.45 | Drnková | H2 | ||
pátek | 10.00-10.45 | Fišerová | H4 | |
SEBEOBRANA | ||||
pondělí | 10.00-10.45 | Michalov | H3 | |
úterý | 12.00-12.45 | Michalov | H3 | |
středa | 08.00-08.45 | Michalov | H3 | |
16.00-16.45 | Michalov | H3 | ||
čtvrtek | 08.00-08.45 | Michalov | H3 | |
12.00-12.45 | Michalov | H3 | ||
pátek | 08.00-08.45 | Michalov | H3 | |
SPINNING | ||||
pondělí | 09.00-09.45 | Krejčová | H2S | |
10.00-10.45 | Krejčová | H2S | ||
18.00-18.45 | Hinterholzová | H2S | ||
úterý | 18.00-18.45 | Hinterholzová | H2S | |
středa | 09.30-10.15 | Rychlá | H2S | |
16.00-16.45 | Modlitba | H2S | ||
17.00-17.45 | Modlitba | H2S | ||
čtvrtek | 10.00-10.45 | Rychlá | H2S | |
18.00-18.45 | Hinterholzová | H2S | ||
STOLNÍ TENIS | ||||
pondělí | 12.00-12.45 | Tenglová | H1ST | |
úterý | 10.00-10.45 | Tenglová | H1ST | |
13.00-13.45 | Peterka | H1ST | ||
13.50-14.35 | Peterka | H1ST | ||
14.40-15.25 | Peterka | H1ST | ||
15.30-16.15 | Peterka | H1ST | ||
středa | 11.00-11.45 | Tenglová | H1ST | |
čtvrtek | 12.00-12.45 | Tenglová | H1ST | |
13.00-13.45 | Tenglová | H1ST | ||
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU | ||||
pondělí | 09.00-09.45 | Michalov | H3 | |
úterý | 09.00-09.45 | Michalov | H3 | |
středa | 17.00-17.45 | Michalov | H3 | |
čtvrtek | 09.00-09.45 | Michalov | H3 | |
TENIS | ||||
pondělí | 13.30-15.00 | Michalov | STTENI | 1. polovina semestru |
úterý | 13.30-15.00 | Michalov | STTENI | 1. polovina semestru |
středa | 10.00-10.45 | Michalov | STTENI + H1 | celý semestr |
13.30-15.00 | Michalov | STTENI | 1. polovina semestru | |
čtvrtek | 11.00-11.45 | Michalov | STTENI + H1 | celý semestr |
13.30-15.00 | Michalov | STTENI | 1. polovina semestru | |
pátek | 09.00-10.30 | Michalov | STTENI | 1. polovina semestru |
VOLEJBAL | ||||
úterý | 13.00-13.45 | Lundáková | H1 | |
14.00-14.45 | Lundáková | H1 | ||
středa | 14.00-14.45 | Lundáková | H1 | |
15.00-15.45 | Lundáková | H1 | ||
ZUMBA | ||||
úterý | 18.00-18.45 | Drnková | H2 | |
středa | 19.00-19.45 | Drnková | H2 |