Termín odevzdání ZP a splnění zápočtů a zkoušek pro studenty CŽV
Vedoucí Katedry aplikované fyziky a techniky stanovuje termín pro splnění všech zápočtů, zkoušek a odevzdání ZP do 9. 7. 2021 pro studenty CŽV (stejný se studenty prezenčního studia) s ohledem na plánovaný letní termín SZZ na konci srpna 2021.

Nabídka pracovních míst
Vyšší odborná škola, střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice hledá absolventy magisterského studia oboru Učitelství technické výchovy na pozici učitele odborných technických předmětů a fyzika. Více informací v letáku zde.

Proběhl den otevřených dveří na naší katedře (online)
Ve dnech 21. a 22. 1. 2021 proběhl i na naší katedře den otevřených dveří online prostřednictvím platformy Zoom. Děkujeme všem návštěvníkům a těšíme se na shledání u přijímacích zkoušek...
Celý příspěvek →
Termovize do škol – školení pro učitele 8. 9. 2020
Dne 8. 9. 2020 proběhne na Pedagogické fakultě JU školení pro učitele zaměřené na využití termovize ve školství...
Celý příspěvek →
Naše studentka získala ocenění za svou závěrečnou práci CŽV
Mimořádně zdařilé diplomové práce, bakalářské práce a závěrečné práce celoživotního vzdělávání byly oceněny cenou děkanky Pedagogické fakulty JU. Studentka katedry Mgr. Soňa Daňková získala první místo v kategorii B v rámci závěrečných prací CŽV. Její práci ve..
Celý příspěvek →
Vyrábíme celoobličejové ochranné štíty pomocí 3D tisku
Na katedře aplikované fyziky a techniky v současné době vznikají pod vedení Dr. Vochozky ochranné celoobličejové štíty, které již byly dodány do pečovatelských domů, školek a také zaměstnancům univerzity. Vytisknout jeden celoobličejový štít přitom trvá asi jen něco mál..
Celý příspěvek →
Proběhl výměnný studijní pobyt na OTH Amberg-Weiden
V rámci programu Erasmus Training vycestovali zaměstnanci katedry aplikované fyziky a techniky (Dr. Černý a Dr. Vochozka) společně se studenty (Bc. Pavel Bican a Lukáš Hejhal) na německou univerzitu v bavorském Ambergu. V rámci studijního pobytu si účastníci mohli vyzkoušet řadu za..
Celý příspěvek →