Univie: summer school for Czech-Austrian Language Tandem: Sommerkolleg České Budějovice 2021

 

Letní kolegium České Budějovice se bude v roce 2021 konat v termínu od 11. do 31. července 2021.

Termín přihlášení je do 30. 4. 2021.

Dle epidemické situace kolegium proběhne buď prezenčně nebo online. V obou případech se můžete těšit na zajímavou výuku, intenzivní spolupráci s rakouskými studenty a studentkami a setkání se zajímavými osobnostmi. Rozhodnutí o formě, ve které kolegium proběhne, padne dle vývoje situace na konci května.

Velmi doufáme, že kolegium proběhne prezenčně. Ale ani online forma nemusí znamenat jen hodiny u počítače.Již nyní testujeme během minitandemů, kterých se účastní studenti a studentky z Vídně a Českých Budějovic, co vše nám online výuka dovolí. A jde to, nikdy není nuda. V létě to bude případně ještě snazší a zábavnější. Určitě budeme pracovat třeba na společných miniprojektech v terénu a nás (i Vás) jistě napadne spousta zajímavých aktivit a možností spolupráce.

Aktuálně upravujeme program a připravujeme pro Vás všechny potřebné informace a podklady. Předem Vám velmi děkujeme za trpělivost a shovívavost. Současná nejistota nám plánování a přípravu velmi komplikuje. Jsme tu ale pro Vás a moc se na letní spolupráci těšíme.

Případné dotazy posílejte prosím na kusova@pf.jcu.cz.

Další informace naleznete zde >