Aktuality

Informace k přijímacím zkouškám pro uchazeče studijního programu Učitelství pro 1. stupeň základních škol

HARMONOGRAM PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK

pro akademický rok 2021/2022

Studijní program:   Učitelství pro 1. stupeň základních škol

Český jazyk:

Písemný test                    4. 6. nebo 11. 6.               9.00 hod.               D

Anglický jazyk:

Písemný test                    4. 6. nebo 11. 6.              11.00 hod.              D

Vysvětlivky:

D – budova PF JU, Dukelská 9, na nábřeží řeky Malše

Důležité upozornění:

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a k aktuálním podmínkám pro přijímací řízení si musí každý uchazeč vybrat jeden z nabídnutých termínů (4. 6. nebo 11. 6.) pro vykonání přijímací zkoušky z ČJ i AJ na tomto odkaze https://forms.gle/Z3Z2qtpj5YgnLXBRA. Zapsání k termínu bude možné do 2. 6. 2021 (kapacita v uvedených termínech není omezena).

Po vstupu do budovy bude uchazeč nasměrován do příslušné učebny.

V případě, že by u Vás došlo těsně před termínem konání přijímací zkoušky ke změně, informujte prosím paní doc. PhDr. Miluši Vítečkovou, Ph.D. na e-mail mviteckova@pf.jcu.cz.