Aktuality

Informace k odevzdání kvalifikačních prací a analýz pedagogických situací oborů Sekce pedagogických a psychologických programů k SZZ v zimním termínu 2022

Studenti odevzdávají analýzu pedagogické situace asistentce KPSY Bc. Kateřině Šmajclové elektronicky, zasláním na e-mail: ksmajclova@pf.jcu.cz. Termín odevzdání je 3.1.2022.

Před odevzdáním/zasláním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v čj a aj do STAGu. Termín vložení práce do STAGu je do 3. 1. 2022 – viz harmonogram ZS 2021/22.

U kvalifikačních prací k obhajobám v zimním termínu postačí odevzdat pouze jeden výtisk práce. Případně, po dohodě s vedoucím práce, druhý výtisk pro oponenta k vypracování posudku. Vzhledem k různé dosažitelnosti knihařských služeb lze případně tištěný výtisk svázat dle možností studenta, v kroužkové vazbě, PE deskách s rychlovazačem apod.

Odevzdat BP/DP může student osobně pondělí až pátek od 8:00 do 14:00 hodin na sekretariátu u asistentek (doporučujeme vždy po předchozí e-mailové dohodě se sekretariátem):

Mgr. M. Vrzalová (mvrzalova@pf.jcu.cz) – kancelář D208A (MŠ, učitelství 1. stupně, Bc. ZŠ 2. stupně, SOP, UOP, ITE) (v současní době v karanténě)

E. Michalová (evamich@pf.jcu.cz) – kancelář D102 (speciální pedagogika)

Bc. K. Šmajclová  – (ksmajclova@pf.jcu.cz)  kancelář TL203 (psychologie, NMgr. ZŠ, učitelství pro SŠ)

Nemůže-li student odevzdat práci osobně, může zaslat výtisk poštou, a to obyčejně, nikoliv doporučeně (doporučujeme vždy po předchozí e-mailové dohodě se sekretariátem) na adresu:

Pedagogická fakulta

Sekce pedagogických a psychologických programů

Jeronýmova 10

371 15 České Budějovice

Dále upozorňujeme, že při osobní přítomnosti v prostorách JU jsou studenti povinni se řídit aktuálními bezpečnostními nařízeními a doporučeními (dezinfekce rukou, ochrana dýchacích cest, rozestupy)

V období od 17.12. do 31.12.2021 je odevzdání možné pouze poštou, osobní odevzdání je možné v pondělí 3.1.2022.