Aktuality

Informace k odevzdání kvalifikačních prací a analýz pedagogických situací oborů Sekce pedagogických a psychologických programů k SZZ v podzimním termínu 2022

Analýzy pedagogické situace

Studenti odevzdávají analýzu pedagogické situace asistentce KPSY Mgr. Kateřině Kratochvíl Šmajclové  - elektronicky (formát PDF), zasláním na e-mail: ksmajclova@pf.jcu.cz, a fyzicky (2 výtisky), kancelář TL203.
Mezní termín odevzdání je 8. 7. 2022.

POZOR – 4. – 8. 7. čerpá Mgr. Kratochvíl Šmajclová dovolenou, své práce v tomto termínu můžete odevzdat paní asistentce Michalové (evamich@pf.jcu.cz), kancelář D102. Doporučujeme vždy po předchozí dohodě.

Kvalifikační práce (BP/DP)

Před odevzdáním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v čj a aj, do STAGu. Na katedru pak student odevzdá 2 výtisky práce (lze 1x v pevné a 1x v kroužkové vazbě).

Termín odevzdání práce na katedře a vložení do STAGu do 8. 7. 2022.
Odevzdat BP/DP může student osobně pondělí až pátek od 8:00 do 14:00 hodin na sekretariátu u asistentek (doporučujeme vždy po předchozí e-mailové dohodě se sekretariátem):

Mgr. M. Vrzalová (mvrzalova@pf.jcu.cz) - kancelář D208A
                (MŠ, učitelství 1. stupně, Bc. ZŠ 2. stupně, SOP, UOP)

E. Michalová (evamich@pf.jcu.cz) -  kancelář D102
                (speciální pedagogika)

Mgr. K. Kratochvíl Šmajclová  – (ksmajclova@pf.jcu.cz) - kancelář TL203
                (arteterapie, psychologie, NMgr. ZŠ, učitelství pro SŠ, ITE)
                POZOR – 4. – 8. 7. čerpá Mgr. Kratochvíl Šmajclová dovolenou,
                své práce v tomto termínu můžete odevzdat paní asistentce Michalové, viz výše