Bakalářský studijní program Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání (jednooborový)

Místo konání: katedra výtvarné výchovy PF JU, Dukelská 9

Termín: 29.6. nebo 30.6. (uchazeč/ka se dostaví v jednom z těchto dvou termínů)

Zápis uchazečů proběhne od 8:30 do 9:00 v učebně D409 (vchod z ulice Dukelská, výtahem do třetího patra)

Bakalářský studijní program Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání (dvouoborový)

Místo konání: katedra výtvarné výchovy PF JU, Dukelská 9

Termín: 1.7. nebo 2.7. (uchazeč/ka se dostaví v jednom z těchto dvou termínů)

Navazující magisterský studijní program Učitelství výtvarné výchovy pro základní umělecké školy

Místo konání: katedra výtvarné výchovy PF JU, Dukelská 9

Termín: 29.6. nebo 30.6. (uchazeč/ka se dostaví v jednom z těchto dvou termínů)

Zápis uchazečů proběhne od 15:00 v učebně D409 (vchod z ulice Dukelská, výtahem do třetího patra)

Navazující magisterský studijní program Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základních škol

Místo konání: katedra výtvarné výchovy PF JU, Dukelská 9

Termín: 1.7. nebo 2.7. (uchazeč/ka se dostaví v jednom z těchto dvou termínů)

Více informací o průběhu přijímacích zkoušek a studijních předpokladech naleznete zde: https://www.pf.jcu.cz/education/applicants/