Střední uměleckoprůmyslová škola v Bechyni – průběžná pedagogická praxe

Jsem vyučující anglického a francouzského jazyka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Bechyni. Vyučuji 4. rokem a chtěla jsem nabídnout studentům JU možnost spolupráce na naší škole, konkrétně možnost průběžné pedagogické praxe či observace. Naše škola je střední odborná škola, výtvarně zaměřená, pořádáme různé mezinárodní výtvarné soutěže, keramická sympózia, jsme zapojení do programu Erasmus+ KA2 se střední výtvarnou školou z Portugalska, minulý školní rok jsme na škole v hodinách angličtiny a výtvarné přípravy hostili portugalského asistenta v rámci programu Comenius a myslíme si, že především studentům, kteří mají angličtinu v kombinaci s výtvarnou výchovou, můžeme nabídnout vhodné prostředí pro vyzkoušení nových učebních metod.

Více informací najdete na našich stránkách: http://www.supsbechyne.cz

Uvítali bychom především ty studenty, kteří jsou přímo z Bechyně, z Týna nad Vltavou, Tábora atd. a měli by zájem v budoucnu se uplatnit jako učitelé na naší škole.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit.

Štěpánka Janoušková