Nová publikace Kvalita ve výtvarné výchově právě vyšla

Publikováno: 22.10.2019

Knižní novinka

Milé kolegyně, milí kolegové, přátelé.
Právě vyšel publikační výstup s názvem Kvalita ve výtvarné výchově, který vznikl za spolupráce České sekce INSEA s katedrou výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Na vzniku publikace se podílela rovněž Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Jedná se o rozsáhlou kolektivní monografii reflektující téma kritérií kvality ve výtvarné výchově, které bylo hlavním obsahem jednacích bloků celostátního konferenčního setkání se zahraniční účastí, jež proběhlo na půdě PF JU v září 2017. Děkujeme editorům publikace, kterými jsou dr. Aleš Pospíšil, dr. Karel Řepa a doc. Petra Šobáňová. Máme velkou radost a všem participujícím děkujeme za skvělou spolupráci!

Ostatní aktuality