Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 233

 
 

 

 

 

Aktuality

 

Aktualizace rozvrhu ZS 2017/18

29. září, pátek1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
15.30 - 16.15Kalina   DUM1KKalina   DUM1KKrninský   PVPS1Kouřilová   APDDK
16.25 - 17.10Kalina   DUM1KKalina   DUM1KKrninský   PVPS1Kouřilová   APDDK
17.20 - 18.05Mazehóová   VAVA1Krninský   VAVA1Perout   AATK1Kalina   UPS
18.15 - 19.00Mazehóová   VAVA1Krninský   VAVA1Perout   AATK1Kalina   UPS
30. září, sobota1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
8.30 - 9.15Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKKouřilová   PPKKrninský   IAP1
9.20 - 10.05Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKKouřilová   PPKKrninský   IAP1
10.15 - 11.00Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKKouřilová   PPKKalina   TEKA
11.10 - 11.55Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKPerout   AATK1Kalina   TEKA
12.00 - 12.20komunitaKomunitaKomunitaKomunita
přestávka    
13.20 - 14.05Kalina   DUM1KKalina   DUM1KPerout   AATK1Krninský   IAP1
14.15 - 15.00Kalina   DUM1KKalina   DUM1KMazehóová   PVPS1Perout   AKTA1
15.05 - 15.50Kalina   DUM1KKalina   DUM1KMazehóová   PVPS1Perout   AKTA1


13. října, pátek1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
15.30 - 16.15Komzáková   UARTKKomzáková   UARTKKrninský   PVPS1Franclová   DPTBK
16.25 - 17.10Komzáková   UARTKKomzáková   UARTKKrninský   PVPS1Franclová   DPTBK
17.20 - 18.05Komzáková   UARTKKomzáková   UARTKKrninský   ULPEKFranclová   KINAK
18.15 - 19.00Komzáková   UARTKKomzáková   UARTKKrninský   ULPEKFranclová   KINAK
14. října, sobota1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
8.30 - 9.15Perout   SZKA1Perout   SZKA1Zeman   PUMA2Kouřilová   APDDK
9.20 - 10.05Perout   SZKA1Perout   SZKA1Zeman   PUMA2Kouřilová   APDDK
10.15 - 11.00Perout   SZKA1Perout   SZKA1Mazehóová   PVPS1Kouřilová   APDDK
11.10 - 11.55Perout   SZKA1Perout   SZKA1Mazehóová   PVPS1Kouřilová   APDDK
12.00 - 12.20KomunitaKomunitaKomunitaKomunita
přestávka    
13.20 - 14.05Mazehóová   VAVA1Krninský   VAVA1Zeman   PVVAKPerout   AKTA1
14.15 - 15.00Mazehóová   ATIA1Krninský   VAVA1Zeman   PVVAKPerout   AKTA1
15.05 - 15.50Mazehóová   ATIA1Krninský   VAVA1Zeman   PVVAK Perout   AKTA1


24. listopadu, pátek1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
15.30 - 16.15Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKFranclová   PDGAKKouřilová   PETNK
16.25 - 17.10Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKFranclová   PDGAKKouřilová   PETNK
17.20 - 18.05Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKZeman   ZAMKPerout   AKTA1
18.15 - 19.00Stuchlíková   UPSAKStuchlíková   UPSAKZeman   ZAMKPerout   AKTA1
25. listopadu, sobota1. ročník A1. ročník B2. ročník3. ročník
8.30 - 9.15Kalina   DUM1KKalina   DUM1KZeman   PVVAKKrninský   IAP1
9.20 - 10.05Kalina   DUM1KKalina   DUM1KZeman   PVVAKKrninský   IAP1
10.15 - 11.00Mazehóová   VAVA1Krninský   VAVA1Perout   AATK1Kalina   TEKA
11.10 - 11.55Mazehóová   VAVA1Krninský   VAVA1Perout   AATK1Kalina   TEKA
12.00 - 12.20komunitaKomunitaKomunitaKomunita
Přestávka    
13.20 - 14.05Kalina   DUM1KKalina   DUM1KMazehóová   PVP1Zeman   VSSAK
14.15 - 15.00Kalina   DUM1KKalina   DUM1KMazehóová   PVP1Zeman   VSSAK
15.05 - 15.50Kalina   DUM1KKalina   DUM1KMazehóová   PVP1Zeman   VSSAK

přidal(a): admin
20. 09. 2017

 

Termíny výuky v ZS 2017/18

15 . - 16. 9. 2017
29. - 30. 9.
13. - 14. 10.
27. - 28. 10.
10. - 11. 11.
24. - 25. 11.
8. - 9. 12.
5. - 6. 1. 2018
19. - 20. 1.

přidal(a): evaM
05. 06. 2017

 

 

upravit