Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 214

 
 

 

 

 

Rozvrh

(LS 2017/18)

 

Rozdělení učeben:

TL 102   TL 201   TL 208   TL 408   D 315   D 409

 

ÚNOR

8. únor, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
16.25 - 17.10 Pech     DU2K Pech     DU2K Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKT2
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKT2
9. únor, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Pech     DU3K Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Zeman     PX3
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK
15.05 - 15.50 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK

 

22. únor, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Mazehóová     BASBK
16.25 - 17.10 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Mazehóová     BASBK
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
23. únor, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
9.20 - 10.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
10.15 - 11.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKT2
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKT2
12.00 - 12.20 komunita komunita Komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     KVTC
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     KVTC

 

 

BŘEZEN

8. březen, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPPAK Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPPAK Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Franclová     ZPTK Mazehóová     IAPK2
18.15 - 19.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Franclová     ZPTK Mazehóová     IAPK2
9. březen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     KVTC
9.20 - 10.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     KVTC
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3

 

22. březen, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Slavík     SASK Krninský     KVTC
16.25 - 17.10 Pech     DU2K Pech     DU2K Slavík     SASK Krninský     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Slavík     SASK Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Slavík     SASK Zeman     PX3
23. březen, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Pech     DU2K Pech     DU2K Krninský     PVP2 Mazehóová     BASBK
11.10 - 11.55 Pech     DU2K Pech     DU2K Zeman     PXE2K Mazehóová     BASBK
12.00 - 12.20 komunita komunita Komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Pech     DU2K Pech     DU2K Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Pech     DU3K Perout     AKTA2
15.05 - 15.50 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Pech     DU3K Perout     AKTA2

 

 

DUBEN

5. duben, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Krninský     PVP2 Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Pech     DU2K Pech     DU2K Krninský     PVP2 Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKTA2
6. duben, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
9.20 - 10.05 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
10.15 - 11.00 Pech     DU2K Pech     DU2K Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
12.00 - 12.20 komunita Komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
15.05 - 15.50 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2

 

26. duben, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Komzáková     SASK Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Komzáková     SASK Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Komzáková     SASK Mazehóová     KVTC
18.15 - 19.00 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Komzáková     SASK Mazehóová     KVTC
27. duben, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Franclová     ZPTK Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Perout     AATK2 Mazehóová     IAPK2
15.05 - 15.50 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Perout     AATK2 Mazehóová     IAPK2

 

 

KVĚTEN

10. 5. 2019, pátek - Konference Ateliéru arteterapie

11. květen, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     TEBA Pech     TEBA Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
9.20 - 10.05 Pech     TEBA Pech     TEBA Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
10.15 - 11.00 Pech     TEBA Pech     TEBA Perout     AATK2 Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
12.00 - 12.20 Komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Mazehóová     BASBK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Mazehóová     BASBK
12. květen, neděle 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
9.20 - 10.05 Pech     DU2K Pech     DU2K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Pech     DU3K Perout     AKTA2

 

24. květen, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
16.25 - 17.10 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Franclová     ZPPAK Zeman     PX3
25. květen, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
9.20 - 10.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
10.15 - 11.00 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 Komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3

 

 

ČERVEN

21. červen, pátek 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DU2K Pech     DU2K Franclová     ZPPAK Mazehóová     KVTC
16.25 - 17.10 Pech     TEBA Pech     TEBA Franclová     ZPTK Mazehóová     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Komzáková     SASK Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Komzáková     SASK Perout     AKTA2
22. červen, sobota 1. ročník 1. ročník 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Pech     DU3K Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Pech     DU3K Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Pech     DU3K Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK
14.15 - 15.00 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
15.05 - 15.50 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

facebook