Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 233

 
 

 

 

 

Rozvrh

(ZS 2017/18)

 

Rozdělení učeben:

TL 102   TL 208   TL 408   D 315   D 409

 

ZÁŘÍ

15. září, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Franclová   PDGAK Zeman   VSSAK
16.25 - 17.10 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Franclová   PDGAK Zeman   VSSAK
17.20 - 18.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   ULPEK Mazehóová   IAP1
18.15 - 19.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   ULPEK Mazehóová   IAP1
16. září, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Krninský   IAPK1
9.20 - 10.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Krninský   IAPK1
10.15 - 11.00 Mazehóová   ATIA1 Krninský   ATIA1 Perout   AATK1 Zeman   VSSAK
11.10 - 11.55 Mazehóová   ATIA1 Krninský   ATIA1 Perout   AATK1 Zeman   VSSAK
12.00 - 12.20 komunita Komunita Komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová   ATIA1 Krninský   ATIA1 Perout   AATK1 Zeman   VSSAK
14.15 - 15.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1
15.05 - 15.50 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1

 

29. září, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Kouřilová   APDDK
16.25 - 17.10 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Kouřilová   APDDK
17.20 - 18.05 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   UPS
18.15 - 19.00 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   UPS
30. září, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Kouřilová   PPK Krninský   IAP1
9.20 - 10.05 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Kouřilová   PPK Krninský   IAP1
10.15 - 11.00 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Kouřilová   PPK Kalina   TEKA
11.10 - 11.55 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Perout   AATK1 Kalina   TEKA
12.00 - 12.20 komunita Komunita Komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Perout   AATK1 Krninský   IAP1
14.15 - 15.00 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Mazehóová   PVPS1 Perout   AKTA1
15.05 - 15.50 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Mazehóová   PVPS1 Perout   AKTA1

 

 

ŘÍJEN

13. října, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Franclová   DPTBK
16.25 - 17.10 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Franclová   DPTBK
17.20 - 18.05 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   ULPEK Franclová   KINAK
18.15 - 19.00 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   ULPEK Franclová   KINAK
14. října, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   PUMA2 Kouřilová   APDDK
9.20 - 10.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   PUMA2 Kouřilová   APDDK
10.15 - 11.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Mazehóová   PVPS1 Kouřilová   APDDK
11.10 - 11.55 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Mazehóová   PVPS1 Kouřilová   APDDK
12.00 - 12.20 Komunita Komunita Komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
14.15 - 15.00 Mazehóová   ATIA1 Krninský   VAVA1 Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
15.05 - 15.50 Mazehóová   ATIA1 Krninský   VAVA1 Zeman   PVVAK Perout   AKTA1

 

27. října, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Franclová   PDGAK Krninský   IAP1
16.25 - 17.10 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Franclová   PDGAK Krninský   IAPK
17.20 - 18.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   ULPEK Zeman   VSSAK
18.15 - 19.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Krninský   ULPEK Zeman   VSSAK
28. října, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Kouřilová   FOVVK
9.20 - 10.05 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Kouřilová   FOVVK
10.15 - 11.00 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   PVVAK Kouřilová   FOVVK
11.10 - 11.55 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
12.00 - 12.20 komunita Komunita Komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová   ATIA1 Mazehóová   ATIA1 Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
14.15 - 15.00 Mazehóová   ATIA1 Mazehóová   ATIA1 Perout   AATK1 Zeman   VSSAK
15.05 - 15.50 Mazehóová   ATIA1 Mazehóová   ATIA1 Perout   AATK1 Zeman   VSSAK

 

 

LISTOPAD

10. listopadu, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Franclová   PPK Kouřilová   PETNK
16.25 - 17.10 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Franclová   PPK Kouřilová   PETNK
17.20 - 18.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Franclová   DPTBK
18.15 - 19.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Franclová   DPTBK
11. listopadu, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   ULPEK Zeman   VSSAK
9.20 - 10.05 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   ULPEK Zeman   VSSAK
10.15 - 11.00 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   ULPEK Perout   AKTA1
11.10 - 11.55 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
12.00 - 12.20 komunita Komunita komunita Komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Krninský   VAVA1 Krninský   VAVA1 Zeman   PVVAK Kouřilová   APDDK
14.15 - 15.00 Krninský   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kouřilová   APDDK
15.05 - 15.50 Krninský   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kouřilová   APDDK

 

24. listopadu, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Franclová   PDGAK Kouřilová   PETNK
16.25 - 17.10 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Franclová   PDGAK Kouřilová   PETNK
17.20 - 18.05 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
18.15 - 19.00 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
25. listopadu, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   PVVAK Krninský   IAP1
9.20 - 10.05 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   PVVAK Krninský   IAP1
10.15 - 11.00 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   TEKA
11.10 - 11.55 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   TEKA
12.00 - 12.20 komunita Komunita Komunita Komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Mazehóová   PVP1 Zeman   VSSAK
14.15 - 15.00 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Mazehóová   PVP1 Zeman   VSSAK
15.05 - 15.50 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Mazehóová   PVP1 Zeman   VSSAK

 

 

PROSINEC

8. prosince, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Mazehóová   PVPS1 Franclová   DPTBK
16.25 - 17.10 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Mazehóová   PVPS1 Franclová   DPTBK
17.20 - 18.05 Mazehóová   ATIA1 Krninský   ATIA1 Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
18.15 - 19.00 Mazehóová   ATIA1 Krninský   ATIA1 Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
9. prosince, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Perout   AATK1 Kouřilová   FOVVK
9.20 - 10.05 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Perout   AATK1 Kouřilová   FOVVK
10.15 - 11.00 Stuchlíková   UPSAK Stuchlíková   UPSAK Zeman   PVVAK Kouřilová   FOVVK
11.10 - 11.55 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   PVVAK Kalina   UPS
12.00 - 12.20 komunita Komunita komunita Komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   PVVAK Kalina   UPS
14.15 - 15.00 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1
15.05 - 15.50 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1

 

 

LEDEN

5. ledna, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Krninský   VAVA1 Krninský   VAVA1 Zeman   ZAMK Franclová   KINAK
16.25 - 17.10 Krninský   VAVA1 Krninský   VAVA1 Zeman   ZAMK Franclová   KINAK
17.20 - 18.05 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Krninský   IAPK1
18.15 - 19.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Zeman   ZAMK Krninský   IAPK1
6. ledna, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
9.20 - 10.05 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Zeman   PVVAK Perout   AKTA1
10.15 - 11.00 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Zeman   VSSAK
11.10 - 11.55 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Zeman   VSSAK
12.00 - 12.20 komunita Komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Perout   AATK1 Franclová   KINAK
14.15 - 15.00 Krninský   ATIA1 Krninský   ATIA1 Perout   AATK1 Franclová   KINAK
15.05 - 15.50 Krninský   ATIA1 Krninský   ATIA1 Perout   AATK1 Franclová   KINAK

 

20. ledna, sobota
19. ledna, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Mazehóová   PVPS1 Kouřilová   FOVVK
16.25 - 17.10 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Mazehóová   PVPS1 Kouřilová   FOVVK
17.20 - 18.05 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1
18.15 - 19.00 Komzáková   UARTK Komzáková   UARTK Krninský   PVPS1 Mazehóová   IAP1
1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
9.20 - 10.05 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
10.15 - 11.00 Kalina   DUM1K Kalina   DUM1K Zeman   ZAMK Perout   AKTA1
11.10 - 11.55 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   TEKA
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová   VAVA1 Krninský   VAVA1 Perout   AATK1 Kalina   TEKA
14.15 - 15.00 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Mazehóová   PVPS1 Zeman   VSSAK
15.05 - 15.50 Perout   SZKA1 Perout   SZKA1 Mazehóová   PVPS1 Zeman   VSSAK

 

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk