Pedagogická fakulta - homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

Katedra tělesné výchovy a sportu

Aktuality (nástěnka)

O katedře

Informace pro uchazeče

Informace pro studenty

Výběrová tělesná výchova

Kvalifikační práce, SZZ

Věda a výzkum, publikace

 

Další katedry PF JU

 

Kooperující učitelé z jiných kateder JU

 

Ing. Monika Březinová, Ph.D.
e-mail: brezina@ef.jcu.cz

Ekonomická fakulta, Katedra řízení

Základy marketingu

 

Ing. Tomáš Dolanský, Ph.D.
e-mail: : tdolansky@pf.jcu.cz

Katedra informatiky

Informační technologie - test

 

RNDr. Martina Hrušková, Ph.D. (MD)
e-mail: mhruskova@pf.jcu.cz

Katedra biologie

Anatomie člověka I, Anatomie člověka II

 

Mgr. Petra Karvánková, Ph.D.
e-mail: karvanko@pf.jcu.cz

Katedra geografie

aerobik a bodystyling (H2)

 

Mgr. Michaela Procházková
e-mail: Mprochazkova@seznam.cz

Ekonomická fakulta, Katedra jazyků

power joga, nordicwalking (H2, H3)

 

Mgr. Jan Schuster, Ph.D.
e-mail: : schuster@pf.jcu.cz

Katedra výchovy ke zdraví

Výživa ve sportu

 

prof. RNDr. Pavel Tlustý, CSc.
e-mail: tlusty@pf.jcu.cz

Katedra matematiky

Statistické metody v kinantropologii

 

doc. PaedDr. Radka Závodská, Ph.D.
e-mail: radkaz@pf.jcu.cz

Katedra biologie

Fyziologie člověka, Hygiena a první pomoc

 

 

Externisté

Lucie Ambrožová L.Ambrozova@seznam.cz lezení L1 (H2)
Jindřich Ardolf jardolf@hotmail.com sebeobrana a karate (H3)
Mgr. Jan Budínský budinskyjan@centrum.cz badminton (H2)
Ing. Josef Bušek info@gep-cb.cz bezmotorové létání BL, (KTV1)
Markéta Čapková marketka00@centrum.cz plavání výběrové PLV (bazén)
Věra Drdlová hintik@seznam.cz spinning (H2S)
Markéta Drnková Drnkova.marketa@seznam.cz aerobik, zumba, (H2, H4)
Jan Duspiva duspiva.jan@seznam.cz badminton, stolní tenis (H2, H1S)
Mgr. Lukáš Erhart lerhart@cag.cz gymnastika (Gymcentrum)
Žakelína Flíčková zaky.flickova@seznam.cz bodystyling, bosu, (H2, H4)
Mgr. Jiří Gruntorád jiri.gruntorad@gmail.com aerobik, bodystyling, zumba, (H2, H4)
PaedDr. Kamila Hansová khansova@seznam.cz bruslení, pilates (H2, ZS)
Petr Hruška hruska@najihu.cz potápění (bazén)
Karolína Imbrová karolina.imbrova@seznam.cz gymnastika (Gymcentrum)
Mgr. Martina Kaňková Michalova.martina@seznam.cz spinning (H2S)
Jiří Karvánek karvanekjiri@seznam.cz spinning (H2S)
Tatyana Konopleva taniuhako@seznam.cz bodystyling, (H4)
Bc. Sandra Koňariková Sandynka.S@seznam.cz gymnastika (Gymcentrum)
Mgr. Marek Kos marek.kos@1kdesign.cz basketbal (H1)
Mgr. Václava Kostohryzová vendula32@seznam.cz zumba (H2)
Marie Krausová krausma@seznam.cz lezení L1 (H2)
Diana Krulišová dianakrulisova@centrum.cz florbal, volejbal (H1)
Dis. Petr Leština lestina_petr@centrum.cz stolní tenis (H1ST)
Vít Lexa vitlexa@seznam.cz ZÚP, SEBV (H3)
Jiří Liška liska@maty.cz bezmotorové létání BL, (KTV1)
Mgr. Martin Modlitba martinmodlitba@gmail.com spinning (H2S)
Bc. Jana Muráňová ajiska@email.cz lezení L2 (Gymcentrum)
Eva Nowická e.nowicka@seznam.cz krasobruslení TBLH
Nikola Papežová NikolaPapezova@seznam.cz spinning (H2S)
Michal Pavlis michael.pavlis@atlas.cz badminton (H2)
Petr Pavliska lynxxik@centrum.cz sebeobrana (H3)
Mgr. Lucie Pecková Peckova.Lucie@email.cz spinning (H2S)
Petr Pešák wilda.p@seznam.cz korfbal (H1)
Jakub Strejc strejcjakub@gmail.com lezení L1 (H2)
Mgr. Vladan Šebrle vladan.sebrle@seznam.cz tenis, squash (Zvonárna, Kurty JU)
Petr Štumbauer petr.stumba@email.cz malá kopaná (STH2), plavání (bazén)
Sabina Švecová sabina132@seznam.cz bodystyling (H4)
Vendula Tenglová vendulatenglova@seznam.cz stolní tenis (H1ST)
Mgr. Daniela Tröstlová trostlova.d@seznam.cz badminton, bosu (H2, H3)
Michal Uhlík midza@seznam.cz tenis (Kurty JU)
Mgr. Petr Vaněk vanek@gymji.cz gymnastika (H2)
Lucie Veithová luci.veith@seznam.cz ZÚP, AGT (H3)
Mgr. Radek Vondruška vondy22@seznam.cz in - line (cyklostezky)
Dominika Zezulová dominika.zezulova@seznam.cz kondiční fitnes (H5P)
Lucie Znachorová lucie.znachorova3@seznam.cz volejbal (H1)

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015 KTS PF JU       správa webu: Martin Toman