Bavorský deník Passauer Neue Presse uveřejnil zajímavý článek o projektu našich a pasovských studentů

Společně proti stresu ve třídách – tak zní titulek článku, který vyšel 10. srpna 2023 v deníku Passauer Neue Presse. Tímto zajímavým tématem se v rámci společného projektu zabývali bavorští a čeští studenti učitelství, kteří v rámci přeshraniční spolupráce již několik let řeší aktuální problémy nejen výuky cizího jazyka, ale i wellbeingu a klimatu ve třídě. Jak je z článku, který přikládáme, zřejmé, bude tato vzájemná obohacující spolupráce pokračovat i v zimním semestru 2023. Děkujeme našim germanistům za jejich neutuchající aktivitu! Jsme na vás pyšní!

pnp_durchgang-juni-23