• Úvod
  • Uchazeči
  • Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

k přijímacímu řízení

Kdy budou zveřejněny výsledky přijímacích zkoušek (přijímacího řízení)?

Výsledky jsou/budou zveřejněny v IS STAG v prvním červencovém týdnu.

Musím dát dopředu vědět, který ze dvou termínů přijímací zkoušky jsem si vybral/a?

U většiny studijních programů jsou nabízeny dva rovnocenné termíny, uchazeč si jeden zvolí a o své volbě fakultu neinformuje. U některých studijních programů je v jejich popisu ostatních podmínek přímo uvedeno, že si uchazeč musí zvolit termín zapsáním. Pokud je to stanoveno v popisu studijního programu/specializace, do nichž se vyhlašuje přijímání ke studiu, s uvedením ostatních podmínek, tak ano.

Sdělujete počet zájemců o daný studijní program?

Ne. Na požádání je možné sdělit počty z předchozích let.

Do kterého termínu musím doložit maturitní vysvědčení? Můžu ho poslat poštou – na kterou adresu? Můžu ho přinést osobně – kam?

Dle Opatření děkanky 6/2022, čl. 3 je uchazeč povinen doručit PF JU (na studijní oddělení či na příslušnou katedru garantovi přijímacího řízení v den konání přijímací zkoušky) dokument prokazující dosažení předchozího stupně vzdělání podle části II. opatření o přijímání ke studiu (10/2020) nejpozději do 16. 6. 2023.

Dočetl/a jsem se o mezifakultním studiu? Na kterou fakultu posílám přihlášku?

Vše je uvedeno v Opatření děkanky 6/2022 v popisu studijního programu/specializace, do nichž se vyhlašuje přijímání ke studiu, s uvedením ostatních podmínek. Je nutné se podívat na stanovené podmínky pro přijetí.

Který obor studijní program je možné studovat v mezifakultním studiu?

Jedná se o bakalářské studium sdružené zaměřené na vzdělávání na střední škole. Více naleznete v Opatření děkanky 6/2022.

V případě, že budu potřebovat další informace k přijímacím zkouškám, kam se mohu obrátit?

Na garanta přijímacího řízení, který je uveden v popisu studijního programu/specializace, do nichž se vyhlašuje přijímání ke studiu (viz Opatření 6/2022) nebo v případě obecných informací k přijímacímu řízení na studijní oddělení PF JU.

Musím fakultě sdělit výsledek NSZ?

Výsledek NSZ uchazeč nedokládá, musí však v rámci přihlášky k NSZ udělit souhlas s poskytnutím výsledku zkoušky fakultě.

Pokud jste zde nenašli odpověď na vaši otázku, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.