Blahopřejeme vítězům studentské inovace praxí!

Do druhého desetiletí své existence vstoupila prestižní soutěž studentských prací na naší fakultě - studentská inovace praxí!

Čtvrteční odpoledne 20. dubna 2023 patřilo přehlídce studentských inovativních postupů ve výuce i v mimoškolních aktivitách. Soutěž byla rozdělena do dvou sekcí: přírodovědné a společenskovědní. A k vidění byly nepřehlédnutelné prezentace od pomůcek při výuce matematiky nevidomých žáků, přes induktivní metody při výuce slovní zásoby v němčině až po zajímavý projekt o židovském časopisu Klepy. A samozřejmě spousta dalších skvělých nápadů a námětů. Proto nebylo pro členy hodnotících komisí vůbec snadné rozhodnout, která práce je ta nejlepší, neboť jak uvedl předseda přírodovědné komise doc. PaedDr. Jiří Tesař, Ph.D., ocenění si zaslouží všechny práce. Proto bylo rozhodnuto, že budou vyhlášeny práce nejlepší, a poté práce velmi kvalitní, a to s poznámkou, že kvalitativní rozdíl mezi nimi je minimální. Prostě všechny práce byly skvělé! Všem oceněným soutěžícím účastníkům gratulujeme! Diplomy předávala laureátům paní děkanka doc. RNDr. Helena Koldová, Ph.D.!

Výsledky soutěže SIP 11

Hlavní stránka soutěže SIP