Děkovný dopis za pomoc na benefiční akci

Katedra výchovy ke zdraví se podílela na cvičebním maratónu na podporu rehabilitace lidí s roztroušenou sklerózou

ROSKA je organizace pro pomoc lidem nemocných roztroušenou sklerózou. Pravidelně pořádá řadu akcí, které se zaměřují mimo jiné i na rehabilitaci takto nemocných lidí. Jednou z aktivit byl i maratón cvičebních lekcí, který se odehrál v tělovýchovném centru naší fakulty, a na kterém se významně svou odbornou činností podílela i PhDr. Zuzana Kornatovská, Ph.D., DiS. z Pedagogické fakulty JU. Děkovný dopis adresovaný naší děkance doc. RNDr. Heleně Koldové, Ph.D. rádi zveřejňujeme.

 


Vážená paní děkanko,
Roska Č. Budějovice si velmi váží naší vzájemné spolupráce a Vaší pomoci s organizováním benefiční akce MaRS – 24hodinového cvičebního maratonu na podporu rehabilitace lidí s roztroušenou sklerózou.
I když účast na tomto ročníku nebyla zrovna vysoká, věříme, že díky získání nových bezbariérových prostor s komfortním zázemím ve Vašem Sportovním centru vejde naše akce do povědomí široké veřejnosti a bude rok od roku úspěšnější.
Za to Vám a Vaší kolegyni Zuzaně Kornatovské patří naše veliké poděkování.
V patičce e-mailu naleznete odkaz na zdařilé video z akce, které je dílem našeho profi kameramana pana Petra Baštáře. Věříme, že jej budete moci použít k propagaci Univerzity.
 
Přejeme Vám krásný večer a těšíme se na další spolupráci a třeba i na viděnou na některé podobné akci.
Tým Rosky Č. Budějovice: Věra, Petra a Pavla

 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.