• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Diskuze se zástupci ZŠ a MŠ v rámci konceptu Učitel Pro Futuro

Diskuze se zástupci ZŠ a MŠ v rámci konceptu Učitel Pro Futuro

Děkanka Pedagogické fakulty JU doc. RNDr. Helena Koldová, Ph.D. se společně s proděkany Mgr. Michalem Vančurou, Ph.D. a PhDr. Miroslavem Procházkou, Ph.D. setkala s řediteli táborských základních a mateřských škol a zástupci města Tábor. Při tomto setkání byla diskutována forma vzájemné spolupráce ředitelů daných škol s Pedagogickou fakultou JU, jejich zapojení jako expertů z praxe do konceptu Učitel Pro Futuro, poskytnutí zpětné vazby na systém praxí a další témata spojená s pregraduální přípravou studentů učitelství. V průběhu diskuze bylo domluveno další setkání, které proběhne na podzim tohoto roku v prostorách Pedagogické fakulty JU.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.