Dopis, který potěšil - Mgr. Vladimír Vochozka, Ph.D. zaujal svým programem žáky v Základní škole Bernartice

Zástupce ředitele Základní školy Bernartice Mgr. Miroslav Ťoupal zaslal děkovný dopis paní děkance doc. RNDr. Heleně Koldové, Ph.D. Přinášíme celý text poděkování včetně informace na webových stránkách bernartické školy.

Dobrý den,
rád bych poděkoval panu Mgr. Vladimíru Vochozkovi, Ph.D. za uspořádání programu, který se uskutečnil 9. 2. 2024. Žákům se připravené aktivity velice líbily.
Velice si vážím ochoty Mgr. Vladimíra Vochozky, Ph.D.
S přáním krásného dne Miroslav Ťoupal ZŠ Bernartice, okres Písek

z webu ZŠ a MŠ Bernartice:

NÁVŠTĚVA PEDAGOGICKÉ FAKULTY - KATEDRA FYZIKY

V pátek 9. 2. časně z rána se na zastávce v Bernarticích sešlo 10 nadšenců do fyziky z 8. a 9. třídy. Vyrazili jsme na Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích, kde se nás ujal Mgr. Vladimír Vochozka, Ph.D. Měl pro nás připravené pokusy z fyziky na téma Newtonovy zákony. Někteří žáci si vyzkoušeli detekování očního pohybu pomocí laserového snímače. Žáci zkoušeli vyřešit dvě sady otázek a vyhodnocovalo se, kam se dívají a kde se jejich oči zastavily nejdéle.
Závěr výletu jsme zakončili v restauračním zařízení dle svého výběru (Mekáč).
Žáci konstatovali, že se výlet povedl a pokusy se jim moc líbily.
Moc děkujeme panu Mgr. Vladimíru Vochozkovi, Ph.D.