Jak vypadá jeden den na vysoké škole - žáci z táborské Základní školy Mikuláše z Husi na návštěvě katedry germanistiky PF JU

Žáci z táborské ZŠ Mikuláše z Husi absolvovali v úterý 19. 3. 2024 bohatý program v Českých Budějovicích – na katedře germanistiky Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity se seznamovali s tím, jak se studuje na vysoké škole a jak se řada věcí odlišuje od toho, co zažívají na své základní škole. Pedagogové a studenti z hostitelské katedry připravili pro táborské žáky řadu zajímavých aktivit, včetně takových, v nichž si všichni mohli procvičit němčinu. Skvělý nápad, který stojí za zopakování! Díky za organizaci všem z katedry!