• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Katedra aplikované fyziky a techniky na akci „Město lidem, lidé městu 2021“

Katedra aplikované fyziky a techniky na akci „Město lidem, lidé městu 2021“

Katedra aplikované fyziky a techniky byla oslovena zástupci firmy Toyota Dolák, aby se zúčastnila v pátek a sobotu 27. a 28. 8. 2021 akce Město lidem, lidé městu, kde firma Toyota Dolák vystavovala své vozy. Zaměření naší prezentace směřovalo nejen k propagaci Pedagogické fakulty a katedry aplikované fyziky a techniky, ale bylo zaměřené i tematicky. Vzhledem k typům jimi vystavovaných aut byly předváděny zajímavé pokusy především z oblasti elektřiny a magnetismu, ale také experimenty s využitím infračervené kamery, či na demonstraci akce a reakce. Pokusy vyvolaly kladný ohlas jak u zástupců firmy Toyota Dolák, tak i u široké veřejnosti, především u rodin s dětmi, které se k naší prezentaci vracely i opakovaně.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.