• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Na Dny otevřených dveří zavítalo na fakultu patnáct stovek zájemců!

Na Dny otevřených dveří zavítalo na fakultu patnáct stovek zájemců!

Fotoreportáží se vracíme ke Dnům otevřených dveří, které probíhaly na naší fakultě od 18. do 19. ledna 2024. Všechny katedry připravily zajímavý program, na kterém se vedle pedagogů podíleli i studenti. Ti mezi sebou uvítali své potenciální studenty a spolužáky. Dotazy uchazečů o studium na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity se vztahovaly nejen k podmínkám přijímacího řízení, ale také k obsahovému zaměření jednotlivých studijních oborů, počtu hodin pedagogických praxí, studijnímu zázemí i mimoškolním akcím studentských spolků. Jak je zřejmé z fotografií, například atmosféra na katedře aplikované fyziky a techniky byla přátelská i pracovní zároveň!

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.