Netradiční začátek tradiční spolupráce

Naši germanisté spolu s pasovskými studenty opět společně vyučují na základních a středních školách

Netradiční den pro zahájení projektu zvolili protentokrát němčináři, kteří v neděli 19. června 2022 odstartovali další zajímavou akci s pasovskou Filozofickou fakultou. Dvacet studentů za českou stranu a dvacet německých studentů se po celý týden bude věnovat problematice digitální transformace v jazykové a kulturně heterogenní výuce v bavorsko-českém příhraničí. Společně budou připravovat a realizovat výuku na českobudějovických základních školách a gymnáziích, hospitovat na gymnáziu v Grafenau, zabývat se interkulturními rozdíly a problematikou interkulturní komunikace a připravovat se tak na výkon učitelského povolání v česko-německém příhraničí.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.