Noc vědců aneb tajemství, kam se podíváš

Noc vědců je již tradiční celostátní popularizační akcí pro veřejnost, do které se zapojují vědecké ústavy a vysoké školy. Jihočeská univerzita se svými fakultami nezůstává pozadu, a tak se letošní ročník konaný pod názvem TAJEMSTVÍ uskutečnil popáté i na naší fakultě. Návštěvníci, kteří v pátek 6. října 2023 zavítali mezi sedmnáctou a dvaadvacátou hodinou do budovy Pedagogické fakulty JU, mohli poznávat, srovnávat, prohlížet, sestavovat – zkrátka pronikat do TAJEMNÝCH zákoutí robotů, živých systémů, matematiky, ale i obrazů a hudby. Všem studentům a pedagogům, kteří se na přípravě programu pro veřejnost podíleli, děkujeme za skvělou akci!

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.