Předvánoční bilancování, setkání zaměstnanců fakulty a křest nových publikací

Čtvrteční odpoledne 14. prosince 2023 bylo doslova nabité řadou akcí – nejprve se konalo tradiční slavnostní zasedání akademické obce, na němž vedení fakulty hodnotilo pedagogické, vědecké, publikační, organizační a další aktivity za právě uplynulý jubilejní rok 2023. Po tomto bilančním zasedání následovalo vánoční posezení, na kterém se jako každý rok opět setkali současní zaměstnanci fakulty se svými bývalými kolegy. Tentokrát mělo toto setkání netradiční bod programu – ten totiž patřil slavnostnímu křtu publikací, které vyšly ve fakultním nakladatelství v roce 2023. Autoři či zástupci autorských kolektivů krátce představili svá nová díla. Ať se stejně daří i v roce 2024!

Ze slavnostního křtu publikací jsou i naše fotografie.