Příměstské fakultní tábory jsou v plném proudu

Od pirátského dobrodružství až k indiánskému létu

Ve druhém červencovém týdnu odstartoval první ze tří příměstských táborů, které na letošní prázdniny připravily dvě katedry naší fakulty. První příměstský tábor se inspiroval pirátskými dobrodružstvími a zavede jeho účastníky do tajů hry Navigační portál, ve kterém se piráti neplaví po moři, ale plaví se vesmírem křížem krážem. Tento prázdninový blok plný čísel, měření, logiky, ale i veliké fantazie připravili pedagogové z katedry matematiky, tábor právě probíhá od 10. 7. do 14. 7. Již od 24. 7. pak odstartuje sportovní indiánské léto, které na katedře tělesné výchovy a sportu v prvním turnusu potrvá do 28. 7. Hned poté se rozběhne turnus druhý, který se uskuteční od 31. 7. do 4. 8. 2023. Všem táborníkům přejeme skvělé kamarády, prima vedoucí, a hlavně spoustu sluníčka, zábavy, pohybu i poučení!

pt_01

pt_02