• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Společné memorandum MŠMT a fakult připravujících učitele

Společné memorandum MŠMT a fakult připravujících učitele

U příležitosti Dne učitelů vydaly Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a fakulty připravující učitele společné prohlášení s názvem Podpora přípravy učitelů a dalších pedagogických pracovníků jako nutnost pro naplňování Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2030+. Základní osu tohoto prohlášení tvoří osm hlavních dílčích úkolů, které je potřeba realizovat ve studijních programech na fakultách připravujících učitele, aby závěry Strategie 2030+ byly naplněny. Text prohlášení přinášíme v plném znění.

Podpora přípravy učitelů a dalších pedagogických pracovníků jako nutnost pro naplňování Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2030+ (.pdf)

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.