• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Spolupráce s SZŠ a VOŠ zdravotnickou České Budějovice

Spolupráce s SZŠ a VOŠ zdravotnickou České Budějovice

Paní děkanka doc. RNDr. Helena Koldová, Ph.D. společně s paní proděkankou pro studium a studentské praxe PhDr. Renatou Malátovou, Ph.D. v pondělí 20. 1. 2020 slavnostně předaly ceduli fakultní školy řediteli Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické, Husova 3, České Budějovice PhDr. Karlu Štixovi. Tímto byla oficiálně stvrzena spolupráce mezi oběma institucemi. Paní děkanka s paní proděkankou si následně prohlédly prostory školy, seznámily se s vyučujícími a měly možnost nahlédnout i do hodin odborné přípravy studentek a studentů. Spolupráce si velmi vážíme, neboť fakultní školy a fakultní učitelé jsou významnými partnery fakulty (nejen) v procesu přípravy našich studentů na budoucí výuku. V Mladé frontě DNES se také ve středu 22.1.2020 objevil článek. 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.