Vánoční pozdrav od studentů germanistiky

Dlouholetá spolupráce katedry germanistiky PF JU s Musikmittelschule ve Freistadtu má své tradiční pracovní aktivity v průběhu celého školního roku. Vedle jarních a podzimních návštěv v Českých Budějovicích a ve Freistadtu, při nichž si studenti vyzkoušejí například výuku cizího jazyka v tandemu, patří k pilířům spolupráce i adventní exkurze našich studentů ve Freistadtu. Letos se partnerská adventní návštěva konala v pondělí 12. 12. 2022. Z této návštěvy jsou i naše fotografie, které vás provedou mimo jiné i vánočním Freistadtem!

Spolu se studenty germanistiky si dovolujeme všem učitelům a studujícím popřát klidné prožití vánočních svátků a hodně studijních a pracovních úspěchů v roce 2023! Ať se vám splní všechna přání!