Vyvrcholení projektu VReduNet

Společný projekt 4 partnerů z Jihočeského kraje a Horního Rakouska s názvem VReduNet se chýlí ke konci. Díky intenzivní dvouleté spolupráci Jihočeského vědeckotechnického parku, Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity a rakouských Business Upper Austria a Education Group vznikla síť spolupracujících partnerů, kteří hodlají pomáhat využití virtuální a rozšířené reality (VR / AR) ve školách a při firemním vzdělávání.

Během závěrečné konference projektu, která se odehrála 30. 11. 2022 na půdě Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích bylo zřejmé, že o virtuální a rozšířenou realitu je ze strany odborné i laické veřejnosti veliký zájem. Přímo na místě byly prezentovány ukázky zavádění VR / AR technologie do školní a firemní praxe, které inspirovali mnohé přítomné k dalším krokům směrem k moderním technologiím a trendům.

 

vredu_konf1

 

vredu_konf2

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.