Příběhy, místa, vzpomínky
pribehy-mista-vzpominky

Kdy:
5.4.2024 - 22.5.2024

Kde:
Galerie Na chodbě, U Tří lvů 1/A

O události

Na výstavu Jany Kolouškové s názvem Příběhy, místa, vzpomínky si dovolujeme pozvat všechny, kteří rádi zavítají od 5. dubna do 22. května 2024 do galerie Na Chodbě. Jana Koloušková, absolventka Ateliéru arteterapie a studia učitelství výtvarné výchovy pro ZUŠ, o sobě v tiskové zprávě k výstavě uvádí: „Kromě skicákových kreseb tvořím nejčastěji technikou akvarelu nebo olejomalby. Dynamika oleje a akvarelů se v mé práci svou podstatou doplňuje. Olej poskytuje prostor pro rozvážnější, pomalejší malbu a akvarel potřebuje rychlý zásah a nesnese dlouhé otálení. Náměty zde mám různorodé, nyní se vnímám v nehotovém procesu hledání jednotného stylu v naději, že se má tvorba bude i nadále modifikovat stále tak, abych zůstala, pokud možno věrná sama sobě.“

Takovou výzvu můžeme autorce určitě přát. Přijďte se podívat na její výtvarná díla!

 
 

Powered by iCagenda

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.