Skip to main content

ABC Challenge
abc_kalendar

Kdy:
1.6.2024 - 30.6.2024

O události

Šlápněte do pedálů a podpořte Autis Centrum České Budějovice!

S koncem akademického roku již poněkolikáté přichází ABC Challenge – výzva, která se neodmítá! Všichni fanoušci cyklistiky z řad studentů a zaměstnanců naší fakulty mohou podpořit svými ujetými kilometry činnost českobudějovického Autis Centra – a to velmi jednoduše: každý cyklistický kilometr znamená jednu korunu právě pro toto centrum. Proto neváhejte! Přečtěte si pozorně podmínky účasti, a pak už jen zbývá nasednout na kolo a jezdit! Šlápněte do pedálů! Ať je nás co nejvíc! Víme všichni, že pomáhat druhým dává smysl!

Bližší informace naleznete zde:

Jihočeská univerzita se bude i tento rok účastnit ABC Challenge – mezinárodní cyklistické soutěže pro univerzity z celého světa. Startujeme 1. 6. 2024 a budeme jezdit v průběhu celého měsíce června.
Ať už bude k jízdě na kole Vaší osobní motivací cokoliv, každý kilometr se počítá!

  • Podpořte zdravý životní styl a buďte trendy, za jízdu na kole Vám bude vděčné nejen Vaše tělo a mysl, ale i životní prostředí (a nemusíte být zrovna zdatný cyklista – jezdit můžete i relaxačně pro zábavu a kdekoliv!).
  • Jezděte individuálně nebo spojte své síly v týmu a naplňte ho co nejvíce (max. 25 jezdců).
  • Soupeřte s nadhledem a porazte své kolegy a kamarády.
  • Zapojte se a vyjeďte si speciální cyklistický dres JU již v průběhu soutěže!
  • Vyhrajte a získejte nejen hlavní ceny v podobě cyklistických pohárů a vybavení, ale také skvělé poukazy na masáž, měření zdravotních parametrů nebo INBODY diagnostiku.
  • A hlavně – podpořte dobrou věc! Za každý ujetý kilometr bude věnována 1 CZK na dobročinné účely – Autis Centru ČB na rekondiční pobyty a příměstské tábory 2024 „Spolu léto zvládneme!“ pro děti s autismem.

Novinkou v pravidlech pro tento ročník je přihlášení jezdců do aplikace Naviki přes univerzitní e-mail a v případě týmů zadání odpovídajícího názvu zkratkou – popis, detailní informace a soupis pravidel naleznete ve WEBOVÉ NOVINCE ZDE a také níže na této stránce.

Součástí letošního ročníku bude také ZAHAJOVACÍ JÍZDA, která se uskuteční 3. 6. 2024 ve 14:00 z kampusu JU od budovy rektorátu na minipivovar Kněžínek, kde na cyklisty bude čekat malé občerstvení.
Z důvodu zajištění a potvrzení kapacity, prosíme o vyplnění krátkého registračního formuláře do 22. 5., pokud se budete chtít zahajovací jízdy zúčastnit – https://forms.office.com/e/KeXcjZF2DA

Po skončení soutěžního měsíce budou dle naježděných kilometrů oceněni Grand Champion v mužské a ženské kategoriinejlepší tým.

Podrobné informace naleznete na webu JU v sekci KalendářAktuálně a budou také publikovány skrze sociální média univerzity, takže je nezapomeňte sledovat.

Těšíme se, že se zapojíte a velmi Vám děkujeme!

Pravidla ABC Challenge 2024

 
 

Powered by iCagenda

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies