Doučování dětí v dětských domovech - Mise naděje

Kdo jsme a čemu se věnujeme?

Jsme vysokoškolští studenti, kteří pomáhají druhým – ať už vážně nemocným či sociálně znevýhodněným dětem, osamoceným seniorům nebo čtyřnohým mazlíčkům. Zkrátka, naději šíříme tam, kde je to nejvíce třeba :-). Zároveň jsme jediný čistě dobročinně založený, apolitický studentský spolek v ČR. Kromě aktivit v terénu realizujeme i řadu celostátních online projektů a podporujeme nadané studenty.

Chceš rozšířit řady našich dobrovolníků?

Dobrovolnictví v Misi naděje je skvělý způsob jak poznat nové přátele na celý život, hodně se naučit a především někomu pomoct. Uvědom si, že rozdíl, který můžeš udělat v životě někoho dalšího, je obrovský! Nové dobrovolníky přijímáme průběžně, a proto rádi přivítáme i Tebe. Klikni zde a dozvíš se víc ; )