Hledáme PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU do věznice Ostrov

  • Organizace: Věznice Ostrov, Vykmanov 22, 363 01 Ostrov
  • Požadavky na vzdělání: Jednooborová psychologie, absolvent
  • Ohodnocení: Od 37 650 Kč - 53 020 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU!

Náplň a druh práce:

  • činnost je zaměřena na oblast psychologických aspektů ve výkonu trestu

 Poskytujeme:

  • mzda od 37.650 Kč do 53.020 Kč
  • další vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené
  • 5 dní indispozičního volna
  • možnost ubytování, závodní stravování
  • příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • využívání rekreačních objektů vězeňské služby
  • možnost čerpání bezúročných půjček

 Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - jednooborová psychologie
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné i pro absolventy

Věznic Ostrov, Vykmanov 22, 363 01 Ostrov

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice