Psycholog na pracoviště PPP Děčín - Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Teplice

• Organizace: Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Teplice
  • Požadavky na vzdělání: Vzdělání dle zákona č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících
  • Ohodnocení: neuvedeno
  • Benefity: 8 týdnů dovolené, dny studijního volna navíc, příspěvek na stravování, dovolenou kulturní a společenské akce, další odborný růst.
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: ihned

Pedagogicko - psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Teplice přijme PSYCHOLOGA na pracoviště PPP Děčín.

Nabízíme:

pružnou pracovní dobu

možnost osobního příplatku

příspěvek na stravování, dovolenou, kulturní a sportovní akce

8 týdnů dovolené, dny studijního volna navíc

další odborný růst - kazuistické semináře, sekce, semináře

Požadujeme:

vzdělání dle Zákona č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zasílejte CV nebo pro více informací kontaktujte vedoucí pracoviště - Mgr. Bc. Radku Zatloukalovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 038 049