Učitel/ka v lesní mateřské škole na Srubci/v Třísově/Českých Budějovicích

• Organizace: Svobodná základní škola a lesní mateřská škola DOMA V LESE, z.s.
  • Požadavky na vzdělání: min. středoškolské, dle Zákona o pedagogických pracovnících
  • Benefity: 8 týdnů dovolené pro pedagogické pracovníky, stravenky formou stravenkového paušálu, možnosti dalšího vzdělávání
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek

Do lesní mateřské školy DOMA V LESE hledáme posily na pozici učitel/ka, a to pro děti ve věku 2-6 let v lesní mateřské škole na Srubci, v Třísově a Českých Budějovicích.

Požadujeme:

- laskavý přístup k dětem

- komunikační dovednosti směrem k rodičům

- radost z každodenního pobytu venku

- schopnost vytvářet a realizovat předškolní vzdělávací program

- odpovídající SŠ/VŠ vzdělání pro předškolního pedagoga

- bezúhonnost

Nabízíme: