Učitel/ka ZŠ, SŠ s aprobacemi - matematika, fyzika, informatika a zeměpis pro ZŠ a Gymnázium Vodňany

  • Organizace: ZŠ a Gymnázium Vodňany
  • Požadavky na vzdělání: Vysokoškolské, dle zákona o pedagogických pracovnících
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: od 26.8. 2024

Učitel/ka matematiky, fyziky, informatiky a zeměpisu

Popis pracovní pozice

Výuka předmětů matematika, fyzika, informatika a zeměpis na základní i střední škole. Hlavní předpoklad je vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu (vhodné i pro studenta VŠ).

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- praxe na dané pozici výhodou
- organizační schopnosti a ochota učit se
- důslednost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- úvazek dle dohody a aprobace (při kratším úvazku možná dohoda pracovat jen v některých dnech v týdnu)
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování)
- školení a další vzdělávání
- ohodnocení odpovídající kvalifikaci a délce praxe (při 100 % úvazku bez praxe základní hrubá mzda 32 500,- Kč)
- zvláštní odměny
- nástup možný k 26. 8. 2024, případně dle dohody.

Kontaktní osoba:

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice