Učitel/učitelka aprobace FYZIKA - Gymnázium Evolution Praha

• Organizace: Gymnázium Evolution, kampus GEVO Jižní Město, Praha
  • Požadavky na vzdělání: pedagogické VŠ vzdělání (ukončené nebo před dokončením)
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: 3-7 hodin týdně od 9/2024

Učitel/ka FYZ – zkrácený úvazek 3-7 hodin týdně od 9/2024 na víceletém gymnáziu v Praze 4

Gymnázium Evolution hledá učitelku/učitele pro kampus GEVO Jižní Město, Tererova 17, Praha 4

Nabízíme:

• nástup od září 2024: výuka FYZ na 6letém a 4letém gymnáziu
  • metodickou podporu od zkušených kolegů
  • využití iPadů ve výuce
  • týmovou spolupráci a řadu projektových aktivit
  • zázemí zavedeného gymnázia založeného v roce 1991, s akreditací IB školy od roku 2018
  • MacBook a služební mobilní tarif při vyšším úvazku
  • kartu Multisport, sick days, příspěvek na stravování při vyšším úvazku
  • dobře dostupnou lokalitu v zeleni mezi stanicemi metra Opatov a Háje
  • přátelské prostředí menšího soukromého gymnázia s mezinárodním kolektivem učitelů

Očekáváme:

• výborná znalost FYZ
  • vedení hodin zajímavými výukovými metodami
  • zkušenost s prací se studenty ve věkové kategorii 12-19 let výhodou
  • pedagogické vysokoškolské vzdělání (ukončené nebo před dokončením)
  • pozitivní, proaktivní a týmový přístup

Více informací o našem gymnáziu na www.gevo.cz/jiznimesto.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, své CV a krátký motivační dopis.