• Úvod
  • Mezinárodní spolupráce
  • Stáže
  • Nabídka stáže - Česká škola bez hranic Rhein-Main

Nabídka stáže - Česká škola bez hranic Rhein-Main

Jsme výchovně-vzdělávací, společenské a kulturní CZENTRUM, které provozuje Českou školu bez hranic Rhein-Main a Slovenskou školu Rhein-Main ve Frankfurtu nad Mohanem.

V naší České škole bez hranic Rhein-Main vyučujeme děti ve věku 18 měsíců až 15 let český jazyk a české reálie. Jsme škola doplňková a jsme na seznamu poskytovatelů vzdělávání v zahraničí MŠMT ČR. Záštitu nad Českou školou bez hranic Rhein-Main převzala příspěvková organizace České centrum Berlín, škola je aktivním členem spolku sdružujícího české zahraniční školy, Česká škola bez hranic. Patronem je předseda Stálé komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí a senátor Ing. Tomáš Czernin.

V rámci stáže nabízíme náhled do chodu školy našeho typu, zázemí mezinárodního projektu Česká škola bez hranic a spolupodílení se na tvorbě mezinárodního online projektu Průvodce vícejazyčnou výchovou, který vzniká právě v naší škole. Průvodce organizuje mezinárodní kongresy nebo vzdělávací kurzy k doplňování vzdělání.

Aktuálně hledáme studenty na školní rok 2023/24 (nástup srpen/září). Vhodná doba pro stáž v naší škole je pololetí nebo celý školní rok. Vašim studentům jsme schopni poskytnout práci 35 hodin týdně, zároveň studentům rádi přispějeme drobnou finanční odměnou na ubytování a jízdné. Znalost německého jazyka není podmínkou, může být výhodou. Veškeré požadavky najdete na našem webu zde: https://vicejazycnavychova.cz/kontakt/erasmus/

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.