• Mezinárodní spolupráce
  • Stipendia

Aktuální nabídka stipendií DAAD pro Českou republiku - podzim 2022

Dovolte nám, abychom Vás informovali o aktuální stipendijní nabídce organizace DAAD (Německé akademické výměnné služby) pro Českou republiku.

Vzhledem k tomu, že se blíží uzávěrky přihlašování, dovolujeme si Vás upozornit na následující termíny:

STIPENDIA PRO JEDNOTLIVCE

29. září 2022 - deadline pro odevzdání přihlášek na Studijní stipendia pro umělce v oboru HUDBA

30. září 2022 - deadline pro odevzdání přihlášek na Studijní stipendia pro umělce v oboru ARCHITEKTURA

2. listopadu 2022 - deadline pro odevzdání přihlášek na Studijní stipendia pro umělce v oboru SCÉNICKÉ UMĚNÍ

15. listopadu 2022 – deadline pro odevzdání přihlášek na následující stipendia:

30. listopadu 2022 - deadline pro odevzdání přihlášek na Studijní stipendia pro umělce v oboru VÝTVARNÉ UMĚNÍ, DESIGN A FILM

STIPENDIA PRO SKUPINY

1. listopadu 2022 - deadline pro odevzdání přihlášek na Studijní cesty skupin zahraničních studentů do Německa

Kompletní nabídku PROJEKTOVÝCH STIPENDIÍ a PROGRAMŮ PRO VYSOKÉ ŠKOLY vypisovaných organizací DAAD najdete zde.

Aktuální informace najdete vždy na našich webových stránkách ZDE.

V příloze najdete také informační leták o organizaci DAAD s praktickými linky a kontakty na naši pražskou kancelář.