• Úvod
  • Mezinárodní spolupráce
  • Stipendia
  • Nabídka stipendií na kanadských univerzitách

Nabídka stipendií na kanadských univerzitách

Federální komise pro zahraniční stipendia (CFBE) se rozhodla podporovat cíle IOM ve spolupráci s Université Laval a zahajuje 1850 celosvětových stipendií pro mladé lidi a manažery, kteří chtějí studovat na kanadských univerzitách a školách v jakékoliv oblasti. Tento program byl v prvním vydání iniciován kanadskou vládou a schválen IOM. Tato stipendia jsou určena státním příslušníkům rozvojových zemí, zemí třetího světa a evropských zemí.

Chcete-li se přihlásit, prosím pro obdržení formuláře Laval a informací ke splnění podmínek napište na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.