Pokyny k platbám CŽV ZS 2023/2024

Věnujte pozornost těmto pokynům:

1. Pokud chcete platit na fakturu, vyplňte přiložený formulář a zašlete ho na mail své referentce CŽV nejpozději do 20. 9. 2023! Na formuláři je potřeba podpis a razítko plátce, protože jde o objednávku. Následně vám bude faktura k hrazení úplaty zaslána na Váš email uvedený v objednávce.
  2. Pokud jste čekatelem (tzn. máte splněné všechny předměty, tedy i praxi, kromě závěrečné zkoušky a ZP), nahlaste na mail své referentce CŽV čekatelský semestr do 20. 9. 2023!, tím aktivujete sníženou sazbu úplaty 2.500 Kč. Je třeba uvést: jméno a příjmení, název programu! Mail Vám nebudeme potvrzovat.

Pokud informaci o čekatelském semestru do uvedeného termínu nenahlásíte, budete platit plnou výši úplaty. Čekatelský semestr nám nahlaste do daného data i v případě, že jste již čekatelem opakovaně (a již jste ho hlásili v předchozím období).

3. Pokud nebudete chtít platit na fakturu (platíte jako fyzická osoba) VYČKEJTE na další pokyny k platbám, které Vám budou zaslány na fakultní email nejpozději do 6. 10. 2023 (splatnost úplaty za zimní semestr bude do 31. 10. 2023, na úhradu bude dostatek času).

Nikdy prosím nezasílejte platbu dříve, než Vám pošleme tyto pokyny k platbě! Pro každý semestr se totiž generují nové údaje pro platbu, pokud pošlete platbu s jinými než předepsanými údaji pro daný semestr (např. i s údaji pro minulý semestr), platba se nám v systému pro kontrolu plateb nespáruje a budete považováni za neplatiče.

CŽV je poskytováno za úplatu – čl. 1 odst. 5 Řádu celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Výši úplaty jednotlivých programů naleznete na této adrese: https://www.pf.jcu.cz/images/PF/studium/czv/Cenik_CZV.pdf

Neuhrazení úplaty za další semestr studia CŽV je důvodem k ukončení studia CŽV.

Agendy (k jaké referentce patříte) jsou přehledně zobrazeny v kontaktech na webu v oddíle CŽV: https://www.pf.jcu.cz/cz/studium/celozivotni-vzdelavani/kontakt

Nepřehlédněte, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!:

Dne 1. září 2023 nabývá účinnosti novela zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, která má dopad na délku platnosti akreditace vzdělávacích programů či řízení o akreditaci.

Z TOHOTO DŮVODU BYLO FAKULTOU ROZHODNUTO, ŽE ÚČASTNÍCI V ČEKATELSKÝCH SEMESTRECH MUSÍ SVÉ CŽV UKONČIT NEJPOZDĚJI V PŘÍŠTÍM AKADEMICKÉM ROCE V RÁMCI ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK KONANÝCH V AR 2023/24 (BEZ ROZDÍLU NA STUDOVANÝ PROGRAM) .