• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Jak na klima? Časopis AGE management informuje o projektu řešeném na PF JU

Jak na klima? Časopis AGE management informuje o projektu řešeném na PF JU

Časopis AGE management informuje ve svém posledním čísle o projektu řešeném na PF JU v článku s názvem „Jak na klima? Inovace školní výuky už na základních školách“

Projekt TL01000294:
Sluneční energie, voda v krajině, vegetace: nová metodika vzdělávání pracovníků městských úřadů a inovace školní výuky k tématu efektu hospodářských zásahů na regionální klima je řešen s finanční podporou TAČR.

V rámci projektu je vytvářena nová vzdělávací metodika k tématu vztahů solární energie – vegetační kryt – voda v krajině pro žáky a učitele základních škol, studenty učitelství a pracovníky městských úřadů. Na tvorbě této metodiky, jejímž cílem je zvýšení informovanosti cílových skupin i široké veřejnosti o aktuální problematice role vegetace v krajině v době šířícího se sucha, spolupracuje Pedagogická fakulta JU se společností ENKi, o.p.s. a Městem Dačice.

článek je k dispozici zde.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.